SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79388

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka dzięki wielkie za linki jak będę miała czym to sie odwdzięczę, dzis nie romansowa pogoda Buziole

Awokado +papryczka chili+słodki pomidor+ząbek czosnku+kolendra+limonka - mieszane nie wstrząśnięte
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
No u mnie niestety z pogodą też lipa

a szkoda wielka

miłego dnia dziewczęta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7072
Uuuuuu mango uwielbiam, okropnie sie obiera i pestke wykrawa ale za to jest ppyszzne..... mam jedno w domku jutro zaatakuje je.

Pogoda u mnie okropna, od zeszlego weekendu zimno, pochmurno, pada, plany mi popsulo totalnie.

Falusia bede czekac :)

Milego dnia :)


Rozpiska z treningu bedzie troszke pozniej, wczoraj wrocilam pozno bardzo. Doba powinna miec wiecej godzin.
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Tutaj też nieciekawie, aż się nie chce rano wstawać
Miłego dnia

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 67661
Wszystkiego najlepszego :*:):):)

:):)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7072
Link do poprzedniego treningu plecy+barki: https://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s13.html

Plecy+barki 05/05/2010

1. Podciaganie
40-15 (35-12)
35-13 (30-11)
30-11 (30-9)
25-4 (25-2)
Chciala bym sie wiecej podciagnac ale sily brak, dodatkowo na dloniach robia mi sie odciski. Coz musze cwiczyc dalej. Faza negatywna powoli bardzo, pelne skupienie na miesniach. Ostatnia seria 3 pelne powtorzenia jedno oszukane tzn podnioslam sie i powoli opuszczalam ale nie mialam sily zrobic pelnego podniesienia. Cale plecki lekko czulam.

2. Wioslowanie w opadzie
12.5-15 (12.5-13)
15-13 (15-13)
17.5-13 (17.5-12)
20-12 (17.5-12)
Poszlo lepiej niz sie spodziewalam. Staralam sie lokcie przy ciele prowadzic. Czulam srodkowy odcinek plecow. Ostatnia seria najslabiej, juz ciezko bylo.

3. Face pull
7.5-15 (7.5-12)
10-12 (10-12)
10-12 (10-12)
12.5-10 (10-12)
Probowalam rozne wysokosci wyciagu, jak mialam nizej nie czulam plecow tak bardzo jak gdy jest wysoko. Chyba zostane przy wyciagu zaczepionym wysoko wtedy ladnie gore pleckow czuje. Moze byc tak? Musze sobie filmiki poogladac co z tymi lokciami robic. Acha w serii drugiej mialo byc 8.75 ale nie mam mozliwosci niestety, zmiany sa co 2.5kg

4. Unoszenie z opadu
5-12 (5-13)
7.5-12 (7.5-12)
10-12 (10-10)
12.5-11 (10-10)
Pierwsze serie super plecki dol plus uda i lydki czuje. Ostatnia seria uuuu bylo ciezko, ale dalam rade.

5. Uginanie ze sztanga
8-12 (12.5-8)
10-12 (12.5-5)
12.5-11 (10-9)
Poszlo lepiej niz w zeszlym tyg. Biceps fajnie pracowal. Ostatnia seria uparlam sie i dwa ostatnie powtorzenia wymoglam na sobie.

6. MDS uginanie
3-12/12/7 (3-10-10-5)
4-10/6/4 (3-10-10-5)
4-10/6/2 (3-10-10-5)
Dalam ciala i bardzo nie zadlowolona z siebie jestem. Pierwsza seria super poszla, czulam prace miesnia za kazdym ruchem. Poszlo fajnie wiec postanowilam podniesc do 4 i to byl blad, nie bylam jeszcze gotowa. Ruchy nie byly jak powinny, meczylam sie okropnie. Powinnam zrobic dwie serie 3kg i potem jedna z 4. Tak zrobie za tydzien.

Przed treningiem rozgrzewka, po treningu rozciaganie, 20min szybkiego marszu i 6min na narciazu.

Samopoczucie dzisiaj.... plecy bola, biceps i przedramie poki co nie. Czesem bol przychodzi z opoznieniem, zobaczymy.

Filmy pozniej beda, niestety mam tylko pare. Bateria mi padla na samym poczatku.

Pozdrowienia.


Dziekuje elaine >usciski<

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-05-06 11:10:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715


Patka życzę Ci, abyś odnalazła:
w ciszy swoje myśli i marzenia,
w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia,
w kolorach, smakach i zapachach
wielkość natchnienia,
a w sobie miłość.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
Tygrysku STO LAT w zdrowiu i radości, spełnienia wszystkich marzeń i wszelkiej pomyślności!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7072
Falusia, Zyfafka dziekuje wam kobitki. Chcialam tak cichaczem przemknac przez ten dzien ale widze ze mi sie nie udalo :) w takim razie zapraszam na impreze :) brokul i kura dla wszystkich, na popite bialko oczywiscie :)

Milego dnia :)
...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
Tygrysica, STOOOOOO LAAAAT!!! Masy i kasy!
to które to już? 18-ste?

w ogóle chciałam Ci powiedzieć, że masz fantastiko tatuaż, za mną chodzi lew (mój zodiak) na łopatce bardzo bolało?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

electro
Polecane artykuły