SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Patrycja... ekhem... a może do terco dołączasz?

joke ;)

będzie dobrze tylko nie przesadzaj z tym ścinaniem, zwłaszcza białek i oliwy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Marta przeszlo mi to przez mysl, ale ostatni okres dostalam na czas, teraz bylam grzeczna.... wiec to chyba nie to. Z reszta jakies znaki by byly, nie?

Wydaje mi sie ze zapuchlam lekko (co dziwne to nawet nie jadlam duzo slodyczy czy ciastek). Wegle obcielam jakis czas temu, dwa tyg temu poszlo bialko (kura zamiast 100g to 80g na posilek) oliwy tez troszke. Nic nie pomoglo wiec musze sie porzadnie przyjrzec diecie. Dodatkowo biegam 2x30min. No nic z nowym planem zaczne nowa diete. Zobaczymy.

Plus w calej sytuacji biust sie poprawil )

Wlasnie mialam pytac, po jakim czasie od zmian w diecie myslicie pojawia sie zmiany w wygladzie? Nastawiam sie na miesiac, dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
miesiąc przynajmniej w moim przypadku - a cholera, człowiek chciałby wstać już następnego dnia piękny i szczupły

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
U mnie po miesiącu się dopiero ruszyło

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
człowiek chciałby wstać już następnego dnia piękny i szczupły

oj tak tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Z reszta jakies znaki by byly, nie? no taki jeden wielki znak z przodu - widać go z daleka i przeszkadza w zawiązaniu butów;P ale to dopiero po jakiś 4 miesiącach się pojawia...bo ja to do 6tygodnia chodziłam nieświadoma i ćwiczyłam jak głupia stresując się, że waga się popsuła;P

Tygrysku nie tnij za bardzo, może rzeczywiście spuchłaś mi tam się Twoja sylwetka ( ta na filmikach) podoba:) jak wkleisz zdjęcia będzie można zobaczyć czy rzeczywiście nabrałaś fatu czy tylko sama się tak krytycznie oceniasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Bylo by pieknie, wiem ze zajmi to troszke czasu, dziwi mnie fakt ze do tej pory pocielam troszke a waga tylo w gore i co gorsze w lustrze widac bloba.... Postanowilam cierpliwie czekac zanim zaczne smutki zajadac.... Mialam taki dobry rekord.... i taka wpadka teraz

Zapomnialam dodac ze wyskakuje mi mnostwo pryszczy tak jak by fat mi porami wychodzil


Terco ja myslalam bardziej o jakims trzesieniu ziemi, otwarciu bram piekiel albo chociaz powodzi wielkiej Dzieki za komplement, ale nie jest dobrze. ZLe jeszcze nie jest (bardzo blisko). Dzieki za maila bedzie pomidorowka w weekend.



Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-06-07 17:58:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ale od czego ty mogłaś spuchnąć?! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Pati, może po prostu za dużo węgli sie ostatnio najadłaś i Ci wode zatrzymało
zejdzie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka tak mi do głowy przyszło czy ty sobie kiedyś tarczyce badałaś?

A tak w ogóle to cześć i lepszego humoru na dziś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium