SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Obiecana wypiska z treningu

Tydzien 0 trening 1 08/07/2010

1. Przysiady

25kg - 12
25kg - 12
25kg - 12
27.5kg – 7
27.5kg – 5

Doszlam do wniosku ze nie umiem siadac. Niby prosta czynnosc ale mi nie wychodzi. W dol idzie ok ale jak wstaje to zaczynam zle. Powinnam wychodzic glowa a ja podnosze doope. Poczatkowa faza podnoszenia wg mnie zle, pozniej idzie dobrze. Zobaczymy jak bedzie jak sie rozkrece, w koncu to byly pierwsze siady od 3tyg.

2. Wspiecia ze sztanga

37.5kg – 7

Oj slabiuko poszlo. Jakis taki smieszny ruch, ledwo utrzymalam ten ciezar na plecach. Bede musiala sobie to cw poogladac.

3. Box przysiad
12.5kg – 10
12.5kg – 14
12.5kg – 12
12.5kg – 8

No tak zielonego pojecia nie mam czy dobrze to robie. W tym wlasnie cw zauwazylam ze wstaje od dopy strony. W nastepnym treningu zaczne od boxow a pozniej przysiady. Ostatnia serie udalo mi sie wstawac nogami i glowa, jak dobrze pojdzie to powinno poprawic moje siady.

4. Wykroki i Plie

2x5kg – 10 i 8
2x5kg – 10 i 6
2x5kg – 12 i 10

OMG tyle mam do powiedzenia, kompletnie sily nie mialam, zaczelo mnie tez porzadnie krecic w zoladku.

5. Wycickanie

5kg – 12
5kg – 8
5kg – 9

6. Unoszenie w bok/unoszenie w opadzie

2kg – 12/12
2kg – 12/12
2kg – 12/10


Podsumowanie potreningowe:

Przerwa plus oslabienie organizmu zrobily swoje, ciezary poszly w dol. Ten trening potraktowalam jako wprowadzajacy. Ciezary sa male i beda pewnie przez dluzszy czas skupiam sie na technice co owocuje zalaniem potem. Powoli bede szla do przodu nie chce sie wsciekac ze nie ma progresu dlatego tez nie planuje podnosic ciezarow co trening tylko wtedy gdy poczuje ze opanowalam dany ciezar technicznie (Mariusz mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle) W moim obecny stanie psychicznym musze odbudowac moja samoocene zeby poczuc sie znow dobrze, czerpac radosc z cwiczen, miec poczucie spelnienia i radosci.


Edit

Pisalam wczoraj ale nie mialam czasu wyslac, dizsiaj zakwasy na udach jeszcze wieksze Jem pomidorki Falus ostatnio strasznie mnie do nich ciagnie.

I jeszcze wiadomosc z zycia prywatnego, ktore to ostatnio zycie mi daje popalic, w srode mam rozmowe o prace.... Mam dylemat... to znaczy bede miala jak mi zaproponuja prace W zasadzie to nie mam problemu z podjeciem decyzji tylko triche sie boje


Pozdrwienia i milego dnia

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-07-10 11:05:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
O, powrót widzę, trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Pati zrobimy zmianę małą

na razie zostań tylko przy box przysiadach i później wprowadzimy przysiad przedni tak aby nauczyć Cie trzymania prosto sylwetki

Box przysiad robisz tak
1) bierzesz sztangę na barki
2) ławka miedzy nogami z tyłu , nogi możesz postawić szerzej niż barki
3) schodzisz kontrolowanym ruchem aż usiądziesz na ławce
4) rozluźnisz mięśnie czyli martwo siadasz na ławce
5) spinasz mięśnie i wstajesz

Zobaczysz że da Ci nieżle popalić i ładnie zaatakujemy przywodziciele też

Misja dla Ciebie jak będziesz mieć chwilę czasu

Zrób pełny rozpis planu treningowego , diety , ewentualnie fotki aktualnej sylwetki

Wrzuć do dziennika ja zmienię temat od której strony jest start nowego cyklu

i pisz w wypisce dokładnie jakie to ćwiczenie wyżej masz "wyciskanie" ale jakie?

Pati co do życia prywatnego zawsze nie może być miodu życie ma to do siebie że zawsze kopie po tyłku, głowa do góry dasz radę wierzę w Ciebie!!!!

Ps Naucz się tego ode mnie czego ja nauczyłem się od Wodyna , siłownia i życie to dwa różne światy , wchodząc na siłownie zapominasz o całej reszcie , istnieje tylko sztanga ciężar i ciężka praca, na tym się skupiasz jak wychodzisz za drzwi siłowni wtedy przejmujesz się całą resztą , to trudne ale do nauczenia i sprawdza się doskonale.
Siłownia to czas dla Ciebie i Twojego ciała i nic więcej !

Przyjęte?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Si przyjete

Podoba mi sie tez zmiana, postaram sie wszystko ladnie rozpisac jak bede miec chwilke.

Jedyny problem jaki mam to moje zycie prywatne wlazi z buciorami w moje treninigii przez to ile mam zajec nie moge sie pozbierac i znalezc czas na silownie co mnie frustruje strasznie. Musze sobie wszystko tak poukladac zeby zawsze miec czas w pon, sr, i pt jak kiedys.

Teraz musze sie zajac sprzataniem, jak tylko bede miala chwilke to wszystko napisze a zdj zrobie jutro rano plus pomiary OK powoli mi sie wszystko ulozy.


Co do wyciskania to wlanie mialam tylko tak napisane na kartce i nie wiedzialam co zrobic? To zrobilam standardowe na barki.


Bardzo mi sie podoba pomysl nauczenia mnie siadow od boxow i przedniego Takie mialam wrazenie na ostatnim treningu ze potrzebuje nauki od podstaw bo inaczej caly czas bede robic tak samo. W pon wstawie zdj z moich wyczynow i zobaczysz czy dobrze.


Usciski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
no i ekstra

miłego sprzątania , ja się zamienię ja Ci posprzątam a Ty poucz się za mnie prawa europejskiego ?

zgoda?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Patusia, to ja w środe trzymam kciuki

Ty rozciągasz nogi po ćwiczeniach?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
spróbowała by nie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka ja tez za Ciebie trzymam kciuki i jak to tygrys się boi dobrze będzie I rada riona bardzo trafna jak już się wyrwiesz na siłownię to tylko Ty się liczysz

P.S. Lubie takie teksty i też z nich skorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
No to ja mam właśnie z tym problem Ćwiczę w domu i jakoś nie mogę się odciąć od myślenia o wszystkim innym oprócz ćwiczeń....chłopak też mi nie ułatwia, czasem mam wrażenie, że go irytuje to, że "znowu ćwiczę" zamiast zmywać/sprzątać/gotować cały czas się boję co będzie jak się pojawi dzidziuś
Pati fajnie, że Cię tak Rion pilnuje z techniką! Sama dużo z Twojego dziennika podpatruję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
ja gdybym mógł tez bym ćwiczył w domu/piwnicy ale piwnice mam 2x2m więc odpada i siłowania jest niezbędna ale nauczyłem się odcinać , idę , ćwiczę wychodzę i spędzam tam prawie 2 godziny a co jeszcze jak bym gadał

terco ćwiczenie w domu utrudnia koncentrację zwłaszcza jeśli ktoś jest w tym czasie w domu

może zapiszesz się na siłowni a facet niech siedzi w domu ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium