SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Dasz radę zobaczysz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Wiem Mariusz, potrzebuje czasu... spokoju i wszystko sie rozwiaze tak lub inaczej i bedzie musialo byc dobrze. Z reszta co nas nie zbije to nas wzmocni czy jakos tak, wiec wiem ze wyjde z teog mogniejsza i bogatsza o pewne doswiadczenia. O to chyba w zyciu chodzi. Nie podoba mi sie to ze moj organizm cierpi i nie moge robic tego co lubie. U kogos w podpisie przeczytalam swietne zdanie, cos w stylu >denerwowac sie to mscic sie na wlasnym zdrowiu za glupote innych<, szkoda ze nie wiem jak zrobic zeby sie nie denerwowac.... dzis dodatkowo serce mi daje znaki... Potrzebuje urlopu, odpoczynku. Odezwe sie po pierwszym treningu kiedykolwiek to bedzie. Zapal w dalszym ciagu jest wiec prosze mnie nie skreslac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
spoko nawet nie pomyślałem że nie dasz rady wierze, że dasz głowa do góry Pati

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Dzieki za dobre slowo i wiare we mnie


Spadam wymyslec cos do jedzenia (gloda caly dzien mam) Odezwe sie wkrotce z wiadomosciami o tym jakie mam zakwasy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
oki to czekam i smacznego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Patusia, sister, trzymaj sie :* :)

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pati wszystko powoli i po kolei. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie problemów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
I juz po pierwszym treningu, nie bylo latwo, ciezary slabe a spocilam sie jak swinka. Brzuszek lekko dokuczal jakos dalam rade. Wypiske dam ladnie jutro plus odczucia zakwasowe hihi pewnie bedzie ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
no to ekstra czekam na info

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka to jedz pomidory na zakwasy buziaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium