SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67315

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Wydaje mi sie ze po tej calej masie organizm mi sie lekko rozstoil i teraz musze od nowa znalezc optimum

otóż to Pati

jak to zawsze powtarzał mój wykładowca od makroekonomii, równowaga jest stanem nienormalnym - normalnym stanem są ciągłe zmiany dążące do osiągnięcia równowagi. A punkt równowagi ciągle się dzięki nim przesuwa... jakoś tak to szło ale myśle, że można to podciągnąć nie tylko pod ekonomię, ale tez pod inne dziedziny

EDIT:
kurde, przez ten wpis nie zobaczyłam bramki Brazylii

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-06-15 21:42:50

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
No wlasnie, zdawalo mi sie ze ostatni jakis regress sie pojawił.
Dziwi mnie troche ze od białka puchłas. (ile gr bylo w diecie?)
A probowalas pokombinowac z jakoscia wegli? (niektrzy nie toleruja za bardzo produktow zbozowych, inni skrobii itp)- moze tutaj warto by pomanewrowac?
No i hormony... bo to glownie za ich przyczyna te nasze wyimaginowane 'cofki' i brak postepow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ciekawe stwierdzenie mnie mowili ze kazdy uklad dazy do osiagneicia rownowagi, ze rownowaga jest stanem idealnym.... Obie tezy maja wspole jedno dazenie do rownowagi i ja tez tam chce byc

Moze bedzie jeszcze jedna Tu jest teraz wielka sprawa bo pusicili rekamy jak Anglia strzelala gola


Eva mialam do 3g bialka na kg masy. Mylse ze hormony zrobily swoje, tylko nie wiem co to spowodowalo. Przed masa jadlam podobnie jak teraz (w sensie g na kg masy) i czulam sie rewelacyjnie, wygladalam wg mnie super. Teraz sie pochrzanilo troche, ale dojde do tego dlaczego metoda eliminacji wlasnie.




Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-06-15 21:54:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Ja bym proponiwala wyeliminowac Maka na wstepie hrhrh (ale ze mnie wredota - oczywiscie to byl joke
Kurna 3gr to wg mnie zdecydowanie za duzo, ja bym na 2,2 max zmienila. W ogole wez sproboj na weekenda konkretnie rozpisac ta swoja diete to bedziemy o wiele latwiej zobaczyc co z nia moze byc nie tak.

Jejuu, dziewczyny, zamiast 'M jak milosc', to te mecze ogladaja- co za czasy... hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Eva, ja jestem półpatologicznym kibolem od 12 lat, więc czuje sie usprawiedliwiona jaaaa, to już pół mojego życia

Patka, 3g białka? sporo najlepiej zapytaj Moralnego, ale mnie sie to wydaje ciut przydużo, i może to jest przyczyna "wahnięć" i zastoju

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zgadzam sie bez Maka i im podobnym zycie bylo by latwiejsze

Rozpisze ladnie wszyskto jak to widze i bedziemy myslec, dzieki

Ja tam za meczami nie szaleje, ale dobrze jest wiedziec co i jak (pracuje z samymi facetami)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Patka na wstępie powiem że tatuaż nieziemsko się prezentuje - to takie twoje Alter ego
I co to za pomysły aby ciąć się po palcach - nieładnie
Pozdrawiam i buziole przesyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Haaaaaaaaaalo!
Tygrysku, wygladasz swietnie. Jak mnie dawno nie bylo! Lata chyba, takie mam wrazenie przynajmniej
Niedlugo do was wroce, strasznie tesknie i przyznaje,ze nalezaloby sie ukorzyc
Wciaz jednak trenuje i trzymam dobra miche, bez oszukiwania, tyle sie jednak zmienilo,ze nie mam czasu na prowadzenie dziennika (ale juz niedlugo)
Jutro lece do polszy na weekend wlasciwie,bo znajomym odbilo i bedzie wesele

Pozdrawiam i trzymam kciuki xxxxxxxxxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Metoda prob i bledow na Martucca, Agak, Vajolet i paru innych doszlysmy do tego ze bialko bardzo wplywa na nasz - kobiecy, uklad hormonalny. Oczywiscie nie wiem jak to sie bedzie mialo u osob nie bedacych pod dominacja estrogenowa, ale generalnie od wiekszych ilosci bialka zaczyna sie puchnac. Waga potrafi w pare dni skoczyc o 2kg.
Warto sprawidzc jaka ilosc jest optymalna i pamietajamy ze o ile jest duzo badan na temat bezpieczenistwa 2g/kg masy ciala, tak wieksze ilosci gina w mgle niewiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Falusia hej dziekuje i doklanie jak piszesz (taka moja drapiezna strona) Pozdrowienia.

Hej zdrzala ostantnio gdzies sie spotkalam z twoja wypowiedzia i zastanawialam sie co tam slychac, dawno cie nie bylo Dobrze ze trzymasz sie treningow. Jesli zxmiany na dobre to tez super. Wesle super sprawa szkoda tylko ze tak dlaeko trzeba jechac, ja mialam dwa razy w tym roku ale tylko na jedno sie wybieram. Udanej zabawy i wpadaj do nas.

Iza mogla bys mi powiedziec ile g na mase dziewczyny mialy? 2g wydaje mi sie strasznie malo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium