SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67717

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
nie, nie, mi chodzi o to, ze przy kacie prostym nie blokuje mi sie psyche tylko w tej pozycji zaklinowuje sie i nie dalabym rady zejsc nizej, nawet bez obciazenia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
A no to trzeba uwazac, nic na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
wiesz, zasmucilam sie jak rion napisal, ze trzeba nisko schodzic

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
to nie jest tak że trzeba , jeśli schodzisz niżej niż równoległość włączają się do pracy synergiści i antagoniści i to jest ważne bo wówczas kolano jest stabilizowane w prawidłowy sposób nie każdy tak może ja długo musiałem walczyć żeby w miarę głęboko siadać

Pati z przodu film pokazuje czy kolana nie schodzą się do środka z boku natomiast jak masz ułożone ciało do przysiadu komplet daje pełny obraz

Ja mając problem z kręgosłupem dochodzę juz rok do sprawności i kolana dokuczają itd ale trzeba walczyć nic szybko nie przychodzi
Przez rok robiłem box przyssiady bo nie było szans na inne

Pamiętajcie prawidłowa technika daje możliwość długiego i bezawaryjnego treningu, jak się nauczy złych nawyków na wstępie albo się nabawi kontuzji, albo zweryfikuje to trening na wiekszych obciążeniach

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2010-04-27 23:27:01

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zgadza sie technika przede wszystkim, czytajac o waszych problemach tym bardziej podziwiam osiagniecia. Widac ze mozna duzo osiagnac jak sie dziala z glowa.

A walczyles przed czy po kontuzji? Jestes chyba pierwszym facetem ktory to napisal (reszta sie moze nie przyznaje ) To moze i jest szansa dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
mam nadzieje, ze z czasem bede schodzic nizej, nigdy nie robilam przysiadow, nawet jako wyczynowy sportowiec, wiec pewnie potrzebuje duzo czasu, zeby nauczyc sie techniki

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
A walczyles przed czy po kontuzji? Jestes chyba pierwszym facetem ktory to napisal (reszta sie moze nie przyznaje )

walczyłem w jakim sensie że ćwiczyłem ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HejTygryniu. Widze zmiany
Ja niestety popadlam w cos co mozna nazwac wiosenna depresja badz zniecheceniem. Musialam zrobic kilka dni przerwy, wyluzowac, odpoczac, najesc sie wegli... Brzuch mi urosl ale czuje sie juz calkiem dobrze. Nie wiem tylko jak bedzie z moim dziennikiem... Wiele zmian i w zyciu osobustym i w pracy. Nie mam zbyt wiele czsu by regularnie dopisywac kazdy dzien.
Tymczasem pozdrawiam Ciebie i wszystkich znajomych ktorzy Cie odwiedzaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
DziEEEEEn Dooooobry :)

Ale mam humorek dzis, zaspalam do pracy i myslalam ze caly dzien bedzie do du...y a tu taka niespodzianka czuje sie Suuuper. Czuje ze wracam do siebie, wydaje mi sie ze sie poprawia cialko, lustro juz nie straszy :)

Mariusz napisales ze zajelo ci troche czasu zanim zrobiles gleboki siad nie wiem czy byl to przed kontuzja czy po. Jesli przed to jest szansa dla mnie ze sie naucze :)

Hej zdzala fajnie ze wpadlas, nie przejmuj sie dokkiem zaraz za nim jest ladna pogoda :) Kazdy przechodzi przez ciezkie dni gdy problemy zdaja sie nie do przejscia, ale spokojnie przejdziesz przez to i zaczniesz treningi i znow wszystko bedzie ok. Duzo cierpliwosci i wytrwalosci, jak co to zloz nowy dziennik - powiew swiezego powietrza. Usciski przesylam :)

Mariusz jakies wskazowki na dzisiejszy trening, zmiany ciezarow? Moze filmy z czegos?

Pozdrowienia i milego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, Tygrysie, pełna profeska! :) Muszę i ja popatrzeć na te twoje filmy, może się czegoś nauczę :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium