SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67835

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Tygrysku buty super! Na pewno są kupione specjalnie do fot porównawczych Ale na siłce byłabyś w centrum uwagi..
Ja się zastanawiam nad sensem przychodzenia na siłownię w klapkach, już którąś osobę taką widzę.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
u mnie na siłce to standard, te klapki znaczy
wczoraj jeden mistrzu nawet biegał w nich po bieżni czekałam tylko ,kiedy sie wypier**li, ale jakoś dał rade

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
ja tego nie nawidze

chodzą takie ziomki w klapkach albo boso i skaczą między sprzetami żeby mu krążek na nogi nie spadł

dla mnie tylko i wyłącznie buty do halówki miękkie , wygodne , do przysiadów jak znalazł

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Trening poniedzialkowy ktory odbyl sie w saunie: barki + nogi

Poprzedni trening: https://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s27.html

1. Wyciskanie na barki, siedzac
5-14 (6-12)
6-12 (7-9)
7-8 (7-6)

Poszlo ladnie, czulam barki ale wydaje mi sie ze musze jeszcze popracowac nad technika. Czesem rece nie ida tak samo i ciezar lubi sie obracac. Nastepny trening 6-7-7

2. Unoszenie bokiem
3-12 (3-12)
4-10 (3-12)
4-9 (4-12) technicznie nie bardzo

Poszlo srednio, technika kuleje niestety. Na nastepny trening mam taka propozycje (moze ruszy moje miesnie troszke) zrobie 3 serie z powiedzmy 5/6 kg pare powtorzen ale super technikcznie? Ma sens? Meczy mnie ze siedze na 3kg i nawet 4kg nie umiem ladnie technicznie.

3. Unoszenie do przodu
3-12 (3-12)
4-10 (3-12)
4-8 (3-10)

Serie z 4kg byly robione pojedynczo. Nie dalam rady rownoczesnie podnosic.

Rozpoczecie treningu od barkow podoba mi sie i tak zostawie.

4. Przysiady
15-15 (12.5-15)
20-15 (15-15)
25-15 (20-15)
25-12 (25-15)
27.5-15 (25-15)

Zaczelam standardowo od malej sztangi. Pierwsza seria tak sobie, druga bardzo nisko bardzo zadowolona. W trzeciej postanowilam wyprobowac podkladki. Poszlo mi jako tako, po 10razie podkladki polecialy. W czwartej zadecydowalam ze bedzie bez podkladek. Nie podobalo mi sie z podkladkami a na dodatek jak robilam bez po to czulam sie jak bym pierwszy raz siady robila. Bylam kompletnie rozechwiana, zel schodizlam dlatego tez zkonczylam po 12 razach. Ostatnia seria byla juz ok, bez podkladek, nisko z lekkim zachwianiem.

5. Wykroki

7-13 (6-15)
8-12 (7-15)
8-12 (8-15)
9-10 (8-15)

Mialam zrobic po 15 a wyszlo po 12? Poszlo w miare dobrze (bo nie robilam 15) mimo ze robilam bez butow (nie wytrzymalam tego upalu) Za tydzen po 15!!!

6. Plie

7-12 (6.25-15)
8-12 (7.5-15)
10-12 (10-15)
12-6 (11.25-15)

Moze i dala bym rade wiecej ale pocilam sie juz tak ze nie moglam sie skupic nad technika, zobaczymy nastepnym razem.

Na zakonczenie zuraw, 3 serie do oporu. Na chwile obecna do oporu jest dosc malo powtorzen, ale zauwazylam ze idzie mi duzo lepiej i na sto procent wiecej razy niz na poczatku wiec kierunek dobry.


Ogolnie podsumowanie: Jestem srednio zadowolona. Klimat na silowni straszny, duchota okropna zero ruchu powietrza. Cwiczylo sie ciezko ale nie w sensie kg. Dzis troszke bola mnie nogi, minimalnie. Za tydzien sobie odbije. Wlasnie mnie olsnoilo dlaczego mnie nogi nie bola, zamiast 15 powtorzen zrobilam po 12 – glupia!

Teraz sprawa tatuazu, mam termin na 28 maja. Nie bede mogla wiec zrobic piatkowego treningu i poniedzialkowego, prowdopodobnie sroda tez odpadnie. Bede sie pytac dokladnie jak dlugo bede out. Pytanie do Mariusza co robimy? Mysle ze mogla bym rower, moze jakies lekkie cw bez ruszania plecow? Co myslisz? Chciala bym pociwczyc. Ostatnio okolo 7dni nie moglam na plecach lezec, teraz pewnie bedzie tak samo.


Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Juz jestem w domciu, w pracy szalenstwo

4nn butki do porownania, hmm to jest pomysl

Na biezni w klapkach czego to ludzie nie wymysla, nie moge. Fakt ze cwiczylam bez butow wczoraj ale tylko wtedy kiedy bylo to mozliwe. Siady oczywiscie w butach Moje sa bardzo wygodne ale cieplo w nich okropnie.

Laduje filmy, mam tylko dwa niestety.

Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
wyciskanie jest ok większy zakres powtórzeń w ostatniej serii

Nie wiem czy dasz radę wykonywać unoszenie bokiem 5/6kg skoro masz problem z 4 kg.

Przysiady bardzo dobrze , progres jest , podkładek spróbowałaś jest ok jeśli wolisz bez podkładek to nawet lepiej

Trening fajny bo progres łady w nogach tak trzymaj

Co do tatuażu no nie ma wyjścia jak zarezerwowany termin to trzeba korzystać i nie przejmować się niczym , zrobisz off tyle ile będzie trzeba ewentualnie trening nóg lub jakieś aero.
Wiesz problem będzie z treningiem bo zawsze mięśnie w jakiś sposób pracują choćby tylko się napinają a jak będzie skóra napięta i podrażniona to może być problem. Sama zobaczysz i ewentualnie jakiś lekki rower czy aero i będzie gites

Czekam na filmy

Ps ale mi forum muli :(

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ja sie poddalam z pisaniem, chodzi jak by mialo pasc tregedia.

Co do unoszenia to chce raz zrobic wiecej kg a mniej powtorzen moze rusze miesnie. Pozniej wroce do 3 i 4, ale to dopiero po tatuazu.

Filmy poszly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Odpisałem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jaki tatuaż?
masz może projekt?

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2010-05-19 06:34:34

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Marta poszukaj wcześniej bo Pati dawała wzór tygrysa

pozdrawiam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium