SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Pati, to zrób albo np. 5 obwodów jak najszybciej, albo np. w 15 minut jak nawięcej obwodów

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
dobrze dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Moja filmoteka Wstawiam pare filmow z ktore znalazlam zebym nie musiala ich za kazdym razem szukac.

1. box siady





2. hip and ankle mobility





















3. Treningi













Plus pani z duuuuzym cycem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
jest i Zuzanna

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Patrycja - Dobra robota, sylwetka wygląda co raz lepiej, nie poddawaj się i brnij przed siebie, tatuaż już wcześniej zauważyłem, ile trwa i kosztuje takie tatułowanie?

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No i pierwszy trening zrobiony, spocilam sie jak nigdy mi mo ze ciezary byly male. Nogi mi sie jeszcze trzesa nie ma bata zebym po takim treningu jeszcze cos robila, ledwo po schodach zlazlam do szatni.

Box siady robilam na lawce pluz ciezarek a pozniej sama lawka. Nastepnym rezem zrobie filmik. Po zurawiu bol w lydkach nie do opisania. Ogolnie bylo bardzo dobrze, teraz odpoczynek a jutro zakwasy i wypiska bedzie.

Koxamans dzieki walcze caly czas Tatuaz robilam na dwa razy, oba trwaly ponad dwie godziny, a cena hmmm dosc duzo (nawet nie chce o tym pamietac )


Pozdrawiam i odplywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Paka wstałaś dziś Ciekawa jestem twojej wypiski U mnie dziś z rana da się w końcu oddychać Buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777831
no to czekamy na wypiskę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Tydzien 1 trening 1 - 12/07/10

1. Box przysiady

12.5kg - 15
12.5kg - 15
12.5kg - 15
12.5kg – 15
12.5kg – 15

Co moge powiedziec, zmienialam sobie wysokosc boxa, dwie ostatnie serie sama lawka. Ucze sie siadac bez kiwania i wychodzic z doopy. Czesme sie udaje czasem srednio. Poniewaz jeszcze sama widze co jest zle nie ma filmu, moze z nastepnego treningu jak juz troszke opanuje. Mimo ze maly ciezar bol i pot byl.

2. Wspiecia ze sztanga

20kg – 17

Nie bylo ze sztanga bo klatka byl zajeta, zrobilam ze sztangielkami. Ciezra mniejszy niz poprzednio i bylo lepiej. Nastepnym razem ide do klatki.

3. Wykroki

2x5kg – 15
2x5kg – 14
2x5kg – 13
2x5kg - 12

Jak sobie pomysle ze robilam to cw juz z 9kg to mnie trafia. No ale coz spadek mocy jest i trudno, powoli bedzie lepiej. Ruchy powolne, pelne skupienie, koszulka kompletnie mokra.

4. Plie

5kg – 13
5kg – 12
4kg – 12
4kg – 15

Seria druga myslalam ze nie wstan jak sie rozkraczylam, zmiana ciezaru, seria trzecia z zatrzymaniem sekundowym na dole i spinaniem posladow, seria czwarta powt 12 nie dam rady, 13 nie moge, 14 ledwo, 15 KONIEC padlam na ziemie.

5. Zuraw

7/5/4

Wiadomo BOL w lydkach nie do opisania, chyba zamiast dupka ciagne lydkami, musze sie temu przyjzec. Fakt ze jak wstalam z kleczek to mi sie nogi ugiely i z radosica powitalam nastepne cw.

6. Wyciskanie na barki chwyt neutralny

5kg – 12
5kg – 8
5kg – 8

To cw nie jestem pewna czy dobrze robie, siedze jak do unoszenia normalnego tylko zamiast hantelek rownolegle do lustra to prostopadle, nie wiem czy tak to ma byc? Fakt jest taki ze barki mnie bola niezle, wydaje mi sie ze z tego powodu ze pod innym katem trzymam sztangielki.

7a i 7b Unoszenie w bok i Unoszenie w bok w opadzie

2kg – 12
2kg – 12
2kg – 12

Ciekawostka lewa reka robi ladniej jak stoje. Na stojaco robie osobne rece, w opadzie razem. Dodatkowo w opadzie zatrzymuje sie w pozycji gornej na sek.

Po calosci rozciaganie nog i cialka, wall side, plank i zjazd na schodach. Zastanawiam sie nad moja sprawnoscia i wytrzymaloscia, po calym treningu nogi mialam jak z waty i jak by mi przyszlo zrobic jakies doadatkowe cw padla bym na twarzy po pierwszym podskoku. Mysle ze po srodowym i piatkowym mam wieksze szanse na cokolwiek, poki co pon tylko nogi. Czekam na komentarze do moich wyczynow.

Jesli chodzi o zawasy to czuje lekko nogi/posladki, wiem natomiast ze za jakis czas nie bede mogla usiasc.

Pozdrowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Pati, jak długo Ci ten trening zajmuje?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium