SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6491 Napisanych postów 62284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777496
o ile waga się zmieniła ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Pati, mamy coraz więcej wspólnego

- dążenie do tej samej wagi, 54kg
- grube - subiektywnie - nogi
- zjazd formy

czyli jedziemy razem i sie nie poddajemy a Mariusz czuwa

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Waga no tu jest ciekawa sprawa, pon 57.5, sroda 55.5 dzisiaj 56.3 czyli pokazuje co jej sie zywnie podoba :)

Marta Sis jedzziemy dalej, jest ciezko ale bedzie lepiej, 54 osiagniemy :) bedzie SUPEERR.

Dzisiaj pierwsza przespana noc w tym tyg, wczoraj znow mnie glowa bolala i odjezdzalam. Wieczorem byla porzadna ulewa, moze to przyczyna zlego samopoczucia? Zobaczymy.

Buziaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Patusia, a mam jeszcze offtopowe pytanko

Ty teraz jakoś robisz sobie tatuaż, si? Bo ja sie tak zastanawiam... swój planowałam na październik/listopad, ale ostatnio trener powiedział, że w sierpniu będzie 2 tygodnie przerwy w treningach i tak myśle, że jakbym go wtedy machnęła, to akurat by mi sie wygoiło w te dwa tygodnie... Co radzisz? Robić w sierpniu czy czekać do jesieni?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
Hej, Pati...
Jakbym siebie widziała hrhr. Tzn ja tak samo górę mogę dopracować a nogi uparte zawsze były :)
Trochę późno ale będę śledziła jak Ci idzie. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Marta ja bym robila, no chyba ze planujesz na plazy siedziec zaraz po. Wisz dzisiaj sie go zapytam jak dlugo trzeba na slonce uwazac i dam znac jutro (albo dzis jak nie bede zbyt sztywna) Wg mnie najwazniejsze zeby po miec spokoj (zeby sie zagoilo)

Hej Eva. Ja juz sie prawie poddalam, widac taka budowa. Widzialam Twoje zdj WOW, super gora, brzuch marzenie, nogi fajnie umiesnione ale widac ze sa wieksze niz reszta. Fajnie ze wpadlas to mialam okazje zobaczyc jak taka budowa wyglada u kogos innego i ze mozna ladnie wygladac, podnioslo mnie to na duchu (ale nawet nie marze o takich efektach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tygrys i zapytaj czy mozna posmarowac wczesniej skroe mascia znieczulajaca czy to na cos nie wplywa, ze skora bedzie znieczulona
Ale podobno slonca jakis dluzszy czas trzeba unikac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Slonca trzeba unikac przez min 4tyg.

Masci mozna uzywac, nie wpolywaja zle. Rada ode mnie przeczytajcie ulotke jak stosowac Ja w koncu zdecydowalam sie uzyc ale zle nalozylam i nie zadzialala. Bylo na zywca Ale przyjemnie polecam.

No i pierwsze zdj















i zblizenie














Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-06-11 22:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oooo no zabojczy twoj tatuaz. Odwazna jestes cos tak duzego na cale zycie sobie wydziergac

Powiedz czy to jest wpomnienie czegos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
piękny!!!!!!

ja będe mieć podobnych gabarytów, ale lwa

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium