SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67711

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Poki co jest ok i mam kibicow

z pomponami?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A jaki jest okrzyk bojowy?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Z pomponami i w miniowkach, 4nn nie wiem co krzycza bo pelne skupenie nad technika oczywiscie :) Ale za to kankana wiwijaja elekancko

Lubie takie dni jak dzisiaj w pracy, zabiegana od rana :) dopiero usiadlam. Wiem ze to dziwnie zabrzmi ale jak sie wszystko wali to ja jestem w swoim zywiole :) lubie wyzwania :) lubie biegac, lubie rozwiazywac problemy :) AAAaaaa o jeeeaaa.

Mariusz probowalam maila wyslac ale mi nie wyszlo :) wysle z domu. Chcialam sie tylko zapytac o dzisiejszy trening? Jakies uwagi odnosnie kg? Zyczenia a propo filmow? Na pewno opady boczne i allachy dam do konsultacji nad technika. Wiesz tak sie pytam o kg bo jak mi zadasz to sie nie bede obijac :)

Buziolki i usciski :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
Pati skarbie napisałem dwie strony wcześniej

Wprowadzamy zasadę że na każdym kolejnym treningu obojętnie którym dokładasz ciężar tam gdzie dajesz radę, jeśli nie dajesz rady dołożyć ciężaru dokładasz ilość powtórzeń w serii tak aby zrobić więcej niż na treningu wcześniej.
Oczywiście bierzemy pod uwagę że może pójść coś słabiej ale to tylko w kwestii tzw słabszego dnia , ale generalnie progres na każdym treningu musi być.

Ps miałaś jakieś problemy z opadem bocznym z tego co pamiętam , teraz jest ok ?

Ps 2 filmy chce !!!!!!


i dopisze jeszcze że im więcej filmów tym lepiej

trzeba coś wyjaśnić jeszcze?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Aaa spoko dotarlo cos mam chyba zwolnione myslenie ostatnio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Mariusz wlasnie skonczylam klate i triceps, nie wiem co sie stalo ale kompletna katastrofa :( chcialam dodac ciezary w kazdym cw a wyszlo na to ze padlam. Wszystkie cw okropnosc, nie dalam rady :( Jestem za slaba. Rozpiske dam jutro, teraz ide brzuch robic jak sie pozbieram. Chyba ponakladalam sobie za duzo... ja sie chyba nie nadaje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
nie gadaj głupot starasz się dokładać po 2,5kg jeśli możesz to nawet zwiększaj po 1,25kg byle byłby jakiś progres nie dajesz rady walczysz na tych samych ciężarach

nie dąsaj się, nie użalaj jeden dzień słabszy o niczym nie świadczy

głowa do góry i naprzód

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nawet o 1 nie dalam rady :( zobaczysz pozniej co to stworzylam. Wydaje mi sie ze to moze byc dieta, za malo kcal i sily nie mam. Jak myslisz? Wiem zobaczymy jak pojdzie za tydzien. Moze bede robic minimalny progress? Ilosc powtorzen najpierw zwiekszac a potem ciezary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777799
jak Ci wygodniej możesz robic progres powtórzeń ale jak zrobisz pełną serię dokładasz ciężar i atakujesz

Wiesz ekspertem w dietetyce nie jestem teraz jesteś na CC?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie ulozylam sobie sama cos na ksztalt zbilansowanej z przewaga bialka 2.5g na kg masy, 1g tluszczu i reszta wegli (wychodzi dosc malo ok 2.4 chyba ok 160 na dzien treningowy, mniej nietreningowy). Mysle ze bede atakowac do 13-14 powtorzen komfortowo z dobra technika a pozniej dodawanie kg w tych cwiczeniach w ktorych mi idzie slabiej. Ma sens?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium