SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67312

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Heh, mnie dziś do niej pociągnęło i uznałam, że znacznie lepsza niż zielona...
Karczochów bym spróbowała ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hejka :) dzis dzien treningowy to i energii duzo. Uda w dalszym ciagu bola, lydki tez. Czuje ze ide w dobrym kierunku, tylko musze jeszcze przezyc ten weekend i bedzie super :) Szybko powinnam wrocic do formy :)

Lenka karczocha jadlam i musze powiedziec ze mi wcale nie smakowal, ble fuj nawet bym powiedziala. Za to wreszcie sie skusilam na avocado w jajecznicy i bylo pycha :) Juz sie go nie boje i bede czesciej jesc :)

Pozrdrowienia i milego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Aaa, widzisz, a pisałam, że awokado do jajecznicy smaczne jest! Pasta z czosnkiem też :)
Karczoch wygląda dziwnie, fakt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Patka coraz częściej i gęściej u Ciebie dobrze że trener tak czuwa Udanego dnia, buziole

P.S. Mam małego romansa do Ciebie mogłabyś mi podesłać jakiś filmik z przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Falus, jasne ze moge :) podesle ci linka z domu. Tylko ten co Mariusz napisal ze ok jest. Proponuje ci rowniez zrobic filmi i wystawic do oceny, albo na priva wyslac. To bardzo pomaga :)

Awokado w jajecznicy pycha, teraz bede paste robic, albo z pomidorem zmieszam. Mnie karczoch wydawal sie kaktusowaty taki (nie zebym kiedys kaktusa jadla) nie podszedl mi, ale uwazam ze niektorych rzeczy trzeba sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To awokado po prostu kroisz w kostkę, czy coś innego z nim robisz w jajecznicy?
Bo ja na razie się przełamałam z pierwszym, ale leży w sałatce i w sumie nawet go nie czuję

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Kroje w kostke i do jajek daje mieszam i tyle. A przesmarzylam tez troche cebulki najpierw. Sol i pieprz do smaku. Bylo pycha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Fala a ja myślałem że jakiś romans do mnie masz ... ehhh widzę że do Pati

Awokado ma dobre tłuszcze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Uuuu robi sie wiosennie romansy wisza w powietrzu ;)

Jestem padnieta, energii zero. Musze sie pozbierac przed treningiem. Jakis ten dzien dzisiaj ciezki mialam.... juz chce weekend.... Potrzebuje swiezego powietrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak, ja też w kostkę i zioła :)
Smaku nie ma? - to cytryny, 4nn, wyciśnij. Ja tam bardzo lubię, ale do mango się nie mogę przekonać, jedynie w salsie do łososia mi smakowało.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium