SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tygrysku, jak już się taka rozmowa rozwinęła o tattoo, to i zagadam - będziesz poprawiać głowę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Zyrafka a co z nia nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Miałaś ją robioną dużo wcześniej i jest bledsza, chodzi mi o efekt czarności nowej części. Zdaję sobie sprawę, że nowa część z czasem trochę zblednie, ale różnica kolorków może być widoczna.

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-06-13 13:14:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Aaa w tym sensie, juz sie przestraszylam ze sie dopatryzlas jakiegos bledu. Glowa byla robiona okolo 10m-cy temu i nie powinna sie odrozniac od reszty. Niestety reszta zblednie, szkoda bo tak wyglada duuuuzo lepiej. Chociaz z drugiej strony jak zblednie nie bedzie sie wydawac taka wielka. Zobaczymy, wg tatuazysty powinno byc dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
A myślałam, że głowa jest sprzed kilku latek to powinno być ok, wyjdzie z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Pokaźny tatto Tygryniu Ładnie wykonany, fajny motyw. Odważnaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Pati taki miks kojarzy mi się z Wodynem i poniekąd to jest dobre rozwiązanie ale musiałoby być w przewadze 2:1 czyli na dwóch treningach pełny przedni na jednym box siad ale tak z rozluźnieniem , czyli zakładasz ciężar na barki robisz box przysiad czyli pośladki lądują na ławce rozluźniasz mięśni i wstajesz , zobaczysz że mocno się włączą do pracy przywodziciele przy boxach zwłaszcza z szerokim rozstawem nóg

Ps Pati tatuaż bolał? i jak teraz sampoczucie?

trening na razie odpada musi się skóra zagoić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Mam nadzieje ze sie ladnie kolorystycznie zrowna

Lu odwazna albo glupia jedno blisko drugiego lezy

Mariusz zgadza sie Wodyna art. Piszesz robic 2:1 ja myslalam zeby dodac do ktoregos dnia? Zciorala bym nogi Czy to za duzo by bylo na jeden tydzien?

Tatuaz bolal momentami, wiekszosc byla ok. Zalezy czym i gdzie robi jest lepiej (mozna drzemac) lub gorzej (zagryzac patyczek, napinac wszystkie miesnie). Do tej pory boli mnie ten miesien wchodzacy w pache. Wczoraj troche padalam ale pod wieczor juz bylo ok. Goi sie to boli Teraz musze uwazac zeby sie koszulka nie przylejala, nie opierac, nie spac na plecach itp. Jutro mam calodzienne spotkanie z pracy wiec powinno byc ok. Mysle ze przerwa od cw mi sie przyda. Laduje akumulatory i nastawiam sie pozytywnie. Kupilam sobie ksiazki z cw gdzie pokazane sa miesnie, bardzo fajne (Delavier) W sore moze sie przejde na rowerek, pozniej w piatek, w zaleznosci od tego jak bede sie czula. Fakt jest taki ze juz sie nie moge doczekac. Musze zbudoawac plecki odpowiednie do tattoo


Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
ja bym zostawił jako jedno ćwiczenie ewentualnie dodał więcej serii

A propos książki to na kopie Ci do tyłka bo mam oba wydania tej książki na kompie w wersji angielskiej i polskiej więc bym Ci wysłał za darmo

na której stronie jest rozpisany cały obecny trening?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Na 53str link https://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s53.html

Wprowadzilismy male zmiany

A co do ksiazki to hmmm co mam powiedziec... dawaj kopniaki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium