SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67298

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No tak oczywiscie, z rozmachu wpisalam 4x12 w pompkach, po piewszym dniu napisze ile kg i ile powt.

Czy push press tutaj jest dobrze wykonany?



Suwnicy juz nie ma (i tak za tym nie przepadam )

Dziekuje ci bardzo za sprawdzenie i pomoc


EDIT

Ok, widze ze diete zobaczyles. Wiem ze to nie jest taka czysta redukcja. Jak najbardziej chce troszke miesnia poprawic tu i tam i utrzymywac w dobrym stanie.

Filmiki beda jak mi sie uda dorwac chetnego. Technika jest dla mnie bardzo wazna dlatego postaram sie na biezaco cos wstawic

Co masz na mysli >systemy energetyczne<?

Dni treningowe kcal 1750-1800 B/T/Ww 150/60/145
Dni nie treningowe kcal 1550-1600 B/T/Ww 135/60/123

W zaleznosci jak beda treningi szly bede zmieniac.

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-19 19:33:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777569
co do filmiku nie podoba mi się bo gość przy wyrzucie sztangi się pochyla to ma być ugięcie nóg i wybicie z nich a nie pochylenie się

Ogólnie poglądowo może być pamietaj w każdym ćwiczeniu podstawą są spięte łopatki i także tutaj to pozwala na przeniesienie siły z nóg na wycisk





popatrz jak stekat śmiga z pp

systemy energetyczne myślałem o aero, hiit, tabata i inne wynalazki do palenia sadła

kaloryczność diety wydaje się spoko ja bym ją wyrównał we wszystkie dni , ewentualnie dał w dni nt więcej białka i tłuszczu a mniej węgli

jak są pytania to pisz o technikę ćwiczeń itp

Ps jak nisko schodzisz w przysiadzie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ok, spiete lopatki, nie pochylac sie, widze tez ze stekat nie przenosi sztangi za glowe (gdzies tak widzialam) tylko nad glowa ma. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

W sr i pt aero po cw, w dzien gdy nogi nie wiem, tabata chodzila mi po glowie, moze wreszcie sie uda. Dodatkowo weekend rower rekreacyjnie.

W przysiadzie staram sie schodzic nisko (do prostego znaczy sie) zaraz lece na silke jak sie uda to jeszcze dzis wstawie filmik. No chyba ze po 2 tyg zapomnialam wszystkiego

Spaaaadam

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-19 19:58:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777569
tylko po co Ci te aero i tabaty ?

Ty musisz troszkę mięska złapać głównie ramiona i klatka piersiowa a aero chyba rekreacyjnie raz w tygodniu

no to czekam na wypiskę

Pati co jak co ale do kąta prostego to nie jest nisko , nisko to jest wtedy jak Twoje pośladki dotkną łydek musisz schodzić poniżej równoległości czyli biodra niżej od kolan

ma być walka na treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777569




proszę

tył uda, pośladki, łydka zniszczone

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Dzieki znam to cwiczenie,ale nie moglam znalezc,bardzo fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777569
bardzo dobre ale przez wielu niedoceniane

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Jestem, pracuje nad rozpiska

Na szybko powiem tak zuraw rewelacyjne cw, bede szukac gdzie nogi wetknac Aero nie cierpie po treningu ale ponoc trzeba. Tabaty ani razu mi sie nie udalo zrobic. Miesko na ramionach i rekach potrzebne mi baaardzo no i plecki. A wlasniemialam pisac ten pan z face pull fajne plecki ma

Dobra teraz do roboty...

Oto podsumowanie treningu:





Przysiady szly dobrze az do ostatniej serii, noramlnie nogi mi sie zalamaly sztanga poszla na dol, dalam cialka. No i nie schodze az tak nisko - pupa do lydek rany to przeciez nie wstane. Ale dobra na nastepnym treningu bede probowac. Wykroki po tym ostatnim siadzie poszly kiepsko. Zdenerwowalam sie troszke Udalo mi sie ogarnac i reszta przebiegla pomyslnie. Mam filmik z plie - zielonego pojecia nie mam czy to tak ma wygladac. Jest tez filmik z push - pierwsza proba jak myslalam byla klapa, synchronizacja ruchow fatalna, ale jakos wyszlo. Wstawie do oceny tylko prosze wziasc pod uwage ze to pierwszy raz bylo. To troszke potrwa musze je zaladowac

Ogolnie samopoczucie po treningu EXTRA, glodna jak wilk, lekko obolala, szczesliwa. Chyba lubie split

Ciekawe jakie beda zakwasy

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-04-19 22:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
tygrysku masz piekna figurę. piekny brzuch wiesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium