SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zasady przyjęcia do szkoły podoficerskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
Dzięki za dubla bo neo ma czasem zawieszki ale naszczęście za niedługo umowa się kończy

Piksel a ta służba przygotowawcza nie miała wejść od tego roku???

THX

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3692
Witam. No miała miała i to od stycznia ale z racji braku funduszy i małego zapotrzebowania na nowych żołnierzy (chętnych przeszkolonych i tak jest bardzo bardzo wielu) Służba Przygotowawcza ma ruszyć od przyszłego roku.

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3347
Chodzą słuchy, że podobnie jak w ubiegłym roku Koszalin i Dęblin przeprowadzi rekrutację.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149
Też właśnie słyszałem i chyba nawet czytałem gdzieś o Koszalinie i Dęblinie lecz wolałbym do wojsk lądowych!!!
A tu lipa lądowe nie prowadzą poboru i marynarka chyba tyż !!

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3692
Ja troche z innej bajki. Jak wiadomo idąc do szkoły podoficerskiej i mając mature rozszerzoną z angola nie trzeba pisać testu dostaje się max pkt. a jak jest z tym w przypadku studiów/studium oficerskiego?

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
masz coś takiego jak punkty wniesione
i te punkty są równe Twoim procentom z matury rozszerzonej.
Np zdobyłeś 60% na maturze rozszerzonej z anglika czyli uzyskałeś 60pkt wniesionych.

PS: A co do studium,tu matura nie ma nic do rzeczy. Piszesz testy,no chyba ze jesteś absolwentem filologii angielskiej to Cie moga zwolnić.
Ew. jak posiadasz certyfikaty wojskowe to również możesz liczyć na zwolnienie(certyfikaty typu FCE czy TELC nie zwalniają z testu!!!)

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-01-29 19:37:00

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3692
Ok to dajmy że dostałem z matury 40 % i dostaje 40 pkt wniesionych i co dalej? Nie muszę pisać testu czy pisze normalnie test i nawet jak dostane 70-80 pkt to mi się sumuje? Bo nie rozumiem tak do końca;/

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
Brak umiejetnosci czytania ze zrozumienie dyskwalifikuje Cie! :D Nie masz testu z angielskiego w przypadku studiow...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3692
Queblo napisał że dostaje pkt wniesione w przypadku matury rozszerzonej to w takim razie jak jest po podstawowej?

"Nie trzeba być większym żeby wygrać, wygrywali mali" :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
Mnozysz przez 0.4

60%x0.4= 24 pktow wniesionych

Klarowne?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAWEŁ SŁOWINSKI vs ANTONIN DUSEK! 28 CZERWCA! ZGORZELEC!

Następny temat

Jak wygląda obóz karate kyokushin?

electro
Polecane artykuły