Ostatni dzien wolny przed maturami czasu na powtorki juz nie wiele wiec trzeba sie zrelaksowac bo wlasciwie caly tydzien poswiecilem na polski i angielski .

Jak co tydzien meczyk ligowy rozegralismy

Ale najpierw

fota porannych cukierków

Redfaster wyciagniety z 2godzinnego chlodzenia w zamrażalniku

Bardzo dobrze gasi pragnienie porównywalnie do wody gazowanej .
Jednak nie czuc takiego wydetego brzucha jak przy wodzie gazowanej co w pilce noznej jest bardzo wazne bo puzniej biegac by sie nie chcialo .

Dzisiaj rozegralismy mecz z Kochaj mnie team ( )
Po pierwszych 40 minutach wygrywalismy 3:1 a mecz byl bardzo zacięty gdyz mielismy przystawiony wlasciwie noz do gardla i trzeba bylo wygrac. Formacja obronna dzisiaj bardzo dobrze sie porozumiewala a z moich podan padly dwa gole . Wiec nic dodac nic ując
Na druga polowe wyszlismy jakze zmotywowani jednak apetyty na gole coraz wieksze , obroncy troche przysneli i 3:2 zaczelo sie robic gorąco znow piekne przekatne podanie (ode mnie ) i brama na 4:2 mozna powiedziec ze to byl kluczowy moment w meczu gdyz w przeciagu nastepnych 10 minut strzelilismy jeszcze dwa gole i wynik byl 6:2 dla nas i w sumie nic nie wskazywalo ze mozemy ten mecz przegrac. Na pochwaly zasluguje nasz bramkarz ktory dotychczas sprawowal sie wysmienicie . Niestety jeszcze 20 minut do konca meczu . Do ataku poderwala sie druzyna przeciwna na poczatku byly to mozna rzecz ataki "rozpaczy" az do momentu gdy bramkarz nasz niczym boruc puscil bramke pod rękami . Uskrzydleni bramką przeciwnicy rozgryzli bramkarza i strzelali srodkiem ktory byl jakze "zagęszczony" wiec bramkarz byl zasloniety no i padly tak w przeciagu 20 minut 3 gole i nastal wynik remisowy
ja przebywalem na boisku w pierwszej jak i drugiej polowie po pol godziny co przy dzisiejszej temperaturze okolo 30 stopni bylo absolutnym rekordem wiec postanowilem sie zmienic no i wynik 6:6 utrzymal sie do konca tego jakze zacietego i pelnego zwrotów akcji meczu.

Gralismy jak zaraz zobaczycie z liderem tabeli wiec mecz ten byl dla nas wazny no i nawet ten remis jest dla nas dosc korzystny .

tabela ligowa naszego rejonu .

Dwa nastepne mecze zagramy z outsiderami tabeli wiec
liczy sie tylko 6pkt i duza ilosc bramek .
Jak dla mnie mecz ten byl udany pomimo tego ze nie strzelilem gola pomimo dwoch dogodnych sytuacji (jeden wolej zza pola karnego >pilka mocno uderzyla w poprzeczke bramkarz nie mial nic do gadania a takze moj rozpoznawczy strzal z polowy boiska ktory z trudem wyciagnal bramkarz .) 3 asysty moje no i jestem numerem jeden co do wykonywania rogów a takze rzutów wolnych
Bo dobrze podkręcam pile no i w sumie wrzucam pilke tam gdzie chce .