SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bolek1970/Dziennik/Lepiej pozno, niz wcale

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Morales, no wlasnie dlatego runolem, bo obciazenie zostalo na stojaku... To byle element zaskoczenia...

Rodzynus U Moralesa na blogu mielismy mala dyskusje o wieku/cwiczeniu. Okazuje sie, ze ludzie po 30tce na silowniach, to zadna nowosc. Tu przynajmiej mam mase kolegow w moim wieku i starszych, ktorzy wyciskaja, a tych uprawiajacych inne sporty nie wspomne...
Wczoraj 52 letni kolega pytal, kiedy go zabiore i wprowadze na obecna silownie, bo chce zaczac cwiczyc z 15 letnim synem. Fecet moim zdaniem ma spory potencjal...

Podsumowanie
Dzis bedzie lekki trening, a podsumowanie i fotki w piatek.
pzdr/ odwiedzajacych.

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-25 21:09:52

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-26 08:49:50

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-26 08:50:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14142
czekam na podsumowanie :D:D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
26.11.2008

Trening silowy FBW ( 5*5, w wersji testowej ) 60 min


Przysiady : 20, 30kg / 12 i 50, 60, 70, 80, 90 kg/ 5
Military Press 40, 40/ 10 i 45, 50, 55, 60, 65kg/5
Wyciskanie/Lawka Plaska 40kg/10 i 45, 50, 60, 70/5
Wioslowanie sztanga 40, 50, 60kg / 10
Uginanie hantli z supinacja nadgarstka 12,5 kg 2/10
Brzuch.

Rozgrzewka wykonana w formie przysiadow ze sztanga bez obciazenia.
Rozciaganie wykonane po treningu.

Suple:
Nano Vapour, 1 porcja. Efekt niezly, bo rozjasnilo mi nieco czache.
Lepsze wyczucie miesni i sciegien, przy kazdym cwiczeniu. Niestety 2-3 godziny po treningu zaliczylem lekkie ”przymulenie” i musialem kawka poprawic. Raczej widze, ze termogeniki maja lepszy i trwalszy efekt pobudzenia, ale sprobujemy czegos nowego…
Kreatyna, w normalnych 2 dawkach, rano i po treningu.

W niedziele wypisze plan i diete na najblizsze 4 tygodnie.


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-11-27 13:00:49
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
widze że kolega się trzyma i dobrze,po większości dopalaczy przedtreningowych jest potem taki zjazd, jak skończysz vapora polecam doriana nox pump ten to daje kopa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
27.11.2008

Wlasnie wykonalem 16 min HIIT

Dieta powoli wraca do normy, dzis dzien z niskimi WW, kalorycznosc ok 2200 kcal.

Lodzianin, dzieki za odwiedziny i rade !

Perez, to bedzie jedno z tych podsumowan, typu Total Disaster...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Ty możesz robić HIITa przy niskiej podaży WW? Ja bym płuc nie pozbierał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14142
no popieram Moralesa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39350
każdy jest inny, on robi Hiit'a na niskowęglowodanowym, ja uwilebiam biegi przy -20 ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2974
no, fajnie też się biega w zamieci śnieżnej . już niedługo

I AM A LIBRARIAN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14142
mi sie fajnie biegało w lecie 20 stopni i jak deszcze padał podczas tego taki ciepły to się fajnie biegało
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na 3dni do oceny

Następny temat

zmana treningu ;]

electro
Polecane artykuły