SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolek1970/Dziennik/Lepiej pozno, niz wcale

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie martw sie jakimiś tam winogronami! Nic sie nie dzieje to nie CKD i w końcu to owoc nie baton czekoladowy. Ja przy kontuzji odpuscilbym trening silowy i ruszył po weekendzie. Z kontuzjami nie ma żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Dawaj dawaj bolek i nie przejmuj się winogronem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bolek, gratulacje. Ja zabieram się do dziennika od miesiąca. Może w weekend usiądę i coś naskrobię. Parametry początkowe miałem podobne do Twoich, ale nie jestem aż tak stary, bo jestem aż o całe 5 miesięcy młodszy . Będę do Ciebie zaglądał. Powodzenia.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2008-10-10 08:26:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895


Konar, Morales witam !

Dzieki za slowa zachety, a szczegolnie gdy dorwal mnie ten kryzys z tym nerwo-bolem.
Kilka slow o wymiarach:
Po 10 dniach trzymania zamierzonej w planie diety i treningu:

Waga: 81,5 kg ( -1 kg)
Pas: 88 cm (-2 cm, poczatkowo bylo ponad 90cm)
Klatka: 115 cm (1-2 cm na plus )
Bic: 37 cm ( bez zmian)
Udo: 63 cm (+4 cm, nie wiem, moze dawno nie mierzylem, ale wydaje mi sie, ze to przyrost w polaczeniu z poprzednim cyklem, bo sam jestem zaskoczony)
Lydka 41 cm (+2 cm na, ale tak samo, jak z udem nie sadze, ze to efekt ostatnich dwuch tygodni)

Zajde na silke, ale nic na sile... , jesli bol bedzie mocno odczuwalny, to pojezdze na rowerku z pol godziny i bede szykowal sie do wyjazdu.

Fotografia pochodzi z Falun. Skocznia, na ktorej Adam Malysz odnosil sukcesy...
Ja latem kilkakrotnie wbieglem pod ta gorke ( ok 200 m ), wysilek byl niezly. Po lewej stronie kompleks sportowy na ktorym recepcjonista wposcil mnie bezplatnie na silownie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895


Mali sportowcy:
Ryszard, 11 lat, pilka nozna w klubie od 3 lat, na pozycji pomocnika.
Christian, 7 lat, pilka nozna od roku, lekkoatletyka w tym sezonie.

Morales, ruszaj z dziennikiem ! Musze przyznac, ze czuje dzieki niemu wieksza mobilizacje. Glownie w diecie, bo z treningami problemow nie mialem wiekszych nigdy.
powodzenia,



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-10 09:07:23

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-10 17:49:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
siema będe zaglądał, a jak tam te plecy dzisiaj? chyba coś poważnego cie nie złapało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ruger witam !

Dzis samopoczucie swietne.
Na treningu nie wykonalem MC i wiekszosci partii na brzuch. Jutro wrzuce rozpiske.
Wyglada na to, ze bol sie 'rozejdzie po kosciach'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
będzie ok, trza być twardym a nie mientkim jak już przechodzi to spoko, tylko pilnuj techniki i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 559
Jak nic nie boli to do roboty ! :D Trzymam kciuki. U mnie sciegno achillesa sie odezwalo, ale dzielnie walcze Naproxenem i jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Za wesolo nie jest...
Przez weekend praca na stojaco i cholerny bol nie ustepuje. Niedlugo zmienie nazwe bloga na 'szpital na peryferiach'...
Nie ukrywam sporego rozczarowania, bo aktywnosc bede znacznie w tym tygodniu obnizal.
Odkladam tez spalacz, bo nie ma sensu. Za tydzien mam nadzieje ruszyc powolo od nowa pelna para, czyli tak ja lubie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na 3dni do oceny

Następny temat

zmana treningu ;]

WHEY premium