Dobra to ja coś napiszę bo dawno mnie nie było
Olgisław przepraszam że tak może trochę nerwowo odpisałem na Twoją odpowiedź ale poprostu widocznie źle zrozumiałem co napisałaś ale cóż tak bywa. Po tym co napisałaś nie dawno do mnie to widzę że znasz się w miarę na rzeczy. Czy ten sposób którym ja byłem operowany jest lepszy przekonamy się za parę myśle lat. Na dzień dzisiejszy chodzę na siłownie. Wykonuję normalne czyności. Nie odwarzyłbym się na gre w siatkówke lub koszykówke ale pływanie spokojnie i tego typu rzeczy. Narazie wszystko z umiarem ale jest ok. Ręka nie boli. Mięśnie odbudowuję. A wam wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia i szczęścia
Pozdro 4ALL
Olgisław przepraszam że tak może trochę nerwowo odpisałem na Twoją odpowiedź ale poprostu widocznie źle zrozumiałem co napisałaś ale cóż tak bywa. Po tym co napisałaś nie dawno do mnie to widzę że znasz się w miarę na rzeczy. Czy ten sposób którym ja byłem operowany jest lepszy przekonamy się za parę myśle lat. Na dzień dzisiejszy chodzę na siłownie. Wykonuję normalne czyności. Nie odwarzyłbym się na gre w siatkówke lub koszykówke ale pływanie spokojnie i tego typu rzeczy. Narazie wszystko z umiarem ale jest ok. Ręka nie boli. Mięśnie odbudowuję. A wam wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia i szczęścia
Pozdro 4ALL

pozdrawiam wracajcie do zdrowia