SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 495840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1155
Mi wypadl bark przy podawaniu huntla 40 kg i odrazu wyskoczyl wskoczyl po 10 minutach ale sciegna i wiazadla regenerowaly sie okolo 2-3 miesiecy spoczatku chodzilem na basen przez pierwsze w2 tyg tak mi powiedzial lekarz pozniej po oczekiwaniach na rechabilitacje 5 godzin fizyko terapi i 5 krwio terapi pozniej sam w domu cwiczylem na expanderze pozniej pompki i wrocilem po 3 miesiacach do cwiczen na silowni oszczedzam bark i nie robie duzymi obciazeniami wznosow do gory a takto bark nie boli i ma sie dobrze pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
Przy treningu jedynie na siłowni faktycznie ta kontuzja prawie wogóle nie przeszkadza (prawie jak wiadomo robi jednak wielką różnice) ale praktycznie przy każdym innym sporcie wymagającym użycia rąk już tak:(. Mam nadzieję że ja swój bark doprowadzę do porządku i będę mógł zacząć ćwiczyć mój kochany boks i krav-mage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
Fajny link z informacjami o problemach z barkiem:
http://www.medycynasportowa.pl/index.php?go=zag_urazy&artykul=bark_tenisisty 

Jul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37
kto z nas na tej stronie nie był;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
Może ktoś jednak nie był?

Jul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2151
ej uspokojcie sie, czy liczy sie to ze ktos byl na tej stronce czy nie byl? napisalisbyscie lepiej jak tam z Waszymi barkami, jak powrot do zdrowia? Ciagle cwiczenia, w moim przypadku daja dobre rezulaty, tylko zauwazylem ostatnio ze mam chyba niedobor magnezu - po ostrej serii drza mi rece
pzdr!

jestem nowy i pytam, pytam bo nie wiem, nie wiem bo nikt nie jest doskonaly, a ku doskonalosci kazdy z nas zmierza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 287
witam ,u mnie jakos leci chodze na basen(żabka i to troche taka koslawa),ciagle walcze z unoszaca sie lopatko,ale ogolnie jest ok ,reka nabiera sily,i ruchomosci(szybciej sie meczy-ale to normalka),ograniczenia sa szczegolnie jesli chodzi o rotacje zew.,wew.jest pelna i wswzystko gra.,przy unoszeniu reki do gory brakuje mi jakies 20 st. do pelnych 180st.jeszcze troche i wyrywam z kraju trzeba troszke popracowac nad finansami ...

pozdro dla wszystkich zwichnietych,i powrotu do sprawnosci!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
Mój rehabilitant twierdzi, że unosząca się łopatka to normalne przy osłabionych mięśniach. Sam wywijam łopatką do góry przy byle ruchu ramieniem powyżej linii karku (czy to w bok, czy w przód).
Pozdrawiam

Jul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
Tak, normalnym jest, że jak jakaś część organizmu nie działa to nadrabiamy czymś innym. W tym przypadku nadrabiamy łopatką, już tak to jest zbudowane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 352
witam.mialem operacje 4 lata temu.od dwoch lat cwicze na silowni od roku na macie jednak nie robie na maksa gdyz nie mam pelnego zakresu ruchu i nie wiem czy mi sie cos nie stanie przy mocnym przeciazeniu .prosze o informacje czy moge bez obawy rozciagac ten bark i jakich ruchow unikac zeby nie doprowadzic do ponownego zwichniecia.pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium