SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Olgisław masz racje nie wolno sie poddawac ja w ciagu 13 miesiecy 4razy zwichnalem bark, myslalem ze juz nigdy nie zagram w klubie w pilke nozna. Najgorzej bylo kiedy na wf skrecilem staw skokowy a pozniej wypadl mi bark i bylem caly zagipsowany. Miesiac bez treningu, biegania i silowni. Myslalem ze nie ma szans na powrot do pilki. Dzis jestem 2miesiace po operacji i jest juz coraz lepiej. Szczerze tez powiem ze w pewnym momencie mialem moment zalamania i wyplakalem sie mojej mamie w ramiona mimo ze mam 18lat. Pilka Nozna to cale moje zycie trenuje od 6roku zycia i nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Nie musze nawet zajść wysoko w tym sporcie, ale chce grac nawet jako 50 czy 60-latek i ciagle byc w formie. Na koniec dodam, ze gdybyw tych trudnych dla mnie momentach nie bylo przy mnie calej mojej kochajacej rodziny nie wiem czy dalbym rade Ale jak juz mowielm zagadzam sie z Olgisław, trzeba wierzyc i walczyc o to ze wszystko bedzie dobrzee:)

www.juniorzy.org <~~ zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
olgisław no rugby polecam piekny sport hehe ;p a sztuki walki tymbardziej, operacje mialem 14 maja po 6 tyg w gipsie ,od 1 lipca rehabilitacja na osw w olsztynie u Ryszarda Biernata efekty rewelacyjne ,i jak dobrze pojdzie to na grudzien powrot do sportu :p jak dostatecznie wzmocnie w okresie pozniejszym miesien na siłowni pozdrawiam olgisław widze ze wakacje byly bo dlugo cie nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
Ja cały miesiąc pracowałam mój drogi :D
Co prawda 2-3h dziennie, bo to obóz harcerski i byłam jako ratownik WOPR. Zarobiłam sobie, wróciłam i w sierpniu znów na Mazury, ale tym razem ze znajomymi na żagle na 2 tygodnie... achhh nie mogę się doczekać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
Widze, ze troche schodzimy z toru jesli chodzi o tematyke, ale to dobrze. Warto czasem pomyslec o czyms przyjemniejszym niz tylko zwichniecia i operacje Zycze wszystkim barkowiczom milego wypoczynq i wakacji w sierpniu

www.juniorzy.org <~~ zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
a to olgisław w moje strony zapraszam do olsztyna porownamy blizny po zabiegu bristova:p ja jak narazie miesac rehabilitacji i w wodzie hasam chociaz pogoda sie psuje pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
hehe wrooblino... 4 lipca byłam w Olsztynie na starówce ;D na starówce sobie siedziałam ponad 2h i czekałam na pociąg na Szczytna hehe, czyli przesiadkowo :)
Będę znowu przejeżdżać przez Twoją mieścinę pociągiem w sobotę rano ;)
Moja blizna ma jak mierzyłam 10cm, ale już bardzo zbledła i nie rzuca się w oczy w ogóle, bardzo ją polubiłam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
heheh no moja z 15 cm ale pewnie dlaetego ze wiekszy bark;p a co do rehabilitacji to juz 1 miesiac za soba prywatnie wykupie jeszcze z miesiac do tego non stop woda i cwiczenia wieczorem w domu mysle ze jeszcze z 2 miesiace i powrot do sportu pozdrawiam kurujacych sie i wykurowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 23 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 236
hej wrooblino ile placisz za 1 wizyte rechabilitacyjnom i ile ona trwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
płace 700zl miesiecznie 5 razy w tygodniu a liczac wszystko to od 8 do 10.30 zchodzi zaczynam 10min rozgrzewke na rowerze i elipsie plus rotor pozniej krotki masazyk i rehabilitant keci reka do bulu aby rotacja wrociła;p cwiczenia bierne , laser i ruszam cwiczyc zaczynam od patyka pozniej ciezarki pilki itp i koncze tak jak zaczolem na rowerku i rotorze ogolnie od 2 do 3 godz zchodzi z tego co sie orientuje w oddzialach nfz w poradniach nawet jak placisz prywatnie to za 5 razy w tyg cwiczen grupowych okolo 120zl bez laserow itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
olgisław a jak wygladala twoja rehabilitacja mialas zabawe polem magnetycznym itp?? jak mialas i szybciej poszło to tez zaczne sie bawic ogolnie mozesz cos podpowiedziec bo jak chodze po poludniu na silownie to worki i rekawice zaczynaja sie do mnie usmiechac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium