SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichnięty bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 494037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 355
wrooblinio, misiu_2101 - dzięki za Wasze rady i szybkie odpowiedzi.
Mam nadzieję, że macie rację. Kłopot w tym ze ja ten ból czuję w środku barku, w tylnej jego części w postaci spuchniętej poduszki.
Jak na mój gust to jest to za głęboko jak na mięśnie.
Przez coś podobnego co występowało u mnie po ćwiczeniach lub w ich trakcie z lekkim bólem włącznie, zdecydowałem się właśnie na zabieg.
Poczekam do poniedziałku i zobaczę co łapiduchy powiedzą. Oby to samo co Wy. Narazie obkładam się kompresami żelowymi i przechodzę w hibernację;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Moglby mi ktos powiedziec za ile bede mogl zaczac biegac? jestem 4 tydz po kontuzji teraz rehabilitacja, kiedy wy zaczynaliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
no poczekaj z 2 tyg pocwicz i sproboj od lekkiego truchtu jak podczas ruchow reke nie bedziesz odczuwal bulu ani dyskomfortu to biegaj na ile ci zdrowie pozwala no raczej po zwichnieciu szybciej moozesz biegac niz ludzie po operacji:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
a co tam u ludzi po operacjach jak przebiega rehabilitacja itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 97
no hej u mnie wporządku. Sam sie rehabilitowałem a teraz chodzę na siłownie. Rączka nie boli i jest wszystko narazie fajnie ale nie zapeszam Jak nabiorę trochę masy to wtedy będę czuł się pewniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
no ja prywatnie chodziłem 2 miesiace , i od września ruszam na siłke rozpoczać prace od podstaw , zaczynam od gryfu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Dzis dostalem wyniki rezonansu.Jak myslicie ile implantow bedzie mi potrzebnych? Kiedys tam lekarz mowil ze 2 albo 3,teraz juz sam nie wiem.Operacja bedzie na poczatku 2009 r.czekam na oceny,dzieki.Wybaczcie za wielkosc zdjecia. Jezeli komus nie wygodnie to daje w linku http://i33.tinypic.com/o77goh.jpg







Zmieniony przez - mamed89 w dniu 2008-08-25 16:24:13

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
no to to juz lekarz stwierdzi ile ci kotwiczek podrzucic jedno jest pewne :P bedzie dobrze bo musi byc pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
misiu_2101
Absolutnie nie podważam autorytetu Twojego lekarza i nie sądzę, że wiem lepiej od wykwalifikowanych doktorów. Po prostu, źle napisałeś, dlatego źle Cię zrozumiałam.
Napisałeś, że obrąbek był tak zniszczony, że nie było do czego przyczepić kotwiczek... moje sprostowanie było takie, iż kotwiczek nie wsadza się do obrąbka tylko do kości panewki, a obrąbek związuje się sznurkami... bo taka jest prawda i tyle.
Ty myślisz, że sądzę, że nie miałeś uszkodzonego obrąbka tak?
Czy napisałam, że nie miałeś uszkodzonego obrąbka? Nie, nie napisałam tak. Lekarz nie użył w Twoim przypadku sznurków, bo najwidoczniej obrąbek był tak poszarpany, że nie miał ich do czego zawiązać. Napisałam także wcześniej, że są różne metody operacji, więc ten sposób, którym Ty byłeś leczony wcale nie jest gorszy, baaa może być nawet lepszy... nie wiem, bo nie znam tego sposobu artroskopii. Nie wiem tyle co lekarze, ale przeszłam naprawdę dużo z barkiem, ośmielę się stwierdzić, że o wiele więcej niż Ty! Do tego jeszcze kształcę się w tym zawodzie, więc nie pisz proszę słów niezgodnych z prawdą... ja tylko napisałam małe sprostowanie, co do kotwiczek.

Pozdrawiam :)

P.S. Wróciłam z Mazur... 2 tygodnie żeglarstwa! mmm...to jest to co kocham ;D Widzę, że macie się całkiem nieźle! oby tak dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 502
olgisław po 2 zabiegu twoja raczka wrociła do pełnej sprawnosci?? ja juz 2 miesiace rehabiliacji odbebnilem teraz zamierzam ruszyc na siłownie i zaczac zabawe od najletszych ciezarow i stopniowo w gore
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie na temat stuiow tatoo !

Następny temat

Moja pikawa

WHEY premium