SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZWICHNIETY BARK!!! Czy moge dalej grac w koszykowke ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
siemnako :D jakies 2 tygodnie temu zwichnaolem niefortunnie bark ;/ wyskoczyl mi podczas zadawiania ciosu . poczulem ze cos jest nie tak ,zrobilo mi sie slabo ,okazalo sie ,ze bark wyskoczyl ze stawu ;/ bolesne odczucie . i moje pytanie do was drodzy forumowicze :
1. czy po tym bark bedzie ciagle wyskaial ?
2. jezeli bedzie to jak temu moge zapobiec ?
3. i czy po takiejkontuzji jest szanasa kontynuowaania dalszej gry w koszykowke ?

czekam z niecierplliwoscia na wasza odpowiedz i pomoc !!! bede naprawde wdzieczny bo jest to naprawde dla mnie wazne bo sport to cale moje zycie !!! kto zna to uczucie ten mnie rozumie :P

Ćwicz.....idz dalej.....badż MISTRZEM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 127 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 652
Możliwe, ze mozesz sie nabawić notorycznego zwichnięcia barku. A zopobiec możesz temu przez wzmocnienie aparatu więzadłowego i szczególną troske o ten bark. Grać dalej, to zalezy jak bardzo sobie kuku zrobiłeś i od Twojego oragnizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83
noo wlasnie sie tego obawiam ;/ ale nie chcialbym zeby doszlo do tego :P a moze znasz jakies cwicznia na wzmocnienie ? :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ogolenie to chodze w tembalku i na noc go sciagam ,nie czuje juz takiego bolu ,reka moge w miare ruszac przy nastawianiu musial wzywac drugiego lekarza bo nie chcial wskoczyc na swoje miejsce :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie kostki a gra w piłkę

Następny temat

Mam za szerokie biodra i jestem facetem co zrobić

sosy