SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZWICHNIETY BARK!!! Czy moge dalej grac w koszykowke ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
siemnako :D jakies 2 tygodnie temu zwichnaolem niefortunnie bark ;/ wyskoczyl mi podczas zadawiania ciosu . poczulem ze cos jest nie tak ,zrobilo mi sie slabo ,okazalo sie ,ze bark wyskoczyl ze stawu ;/ bolesne odczucie . i moje pytanie do was drodzy forumowicze :
1. czy po tym bark bedzie ciagle wyskaial ?
2. jezeli bedzie to jak temu moge zapobiec ?
3. i czy po takiejkontuzji jest szanasa kontynuowaania dalszej gry w koszykowke ?

czekam z niecierplliwoscia na wasza odpowiedz i pomoc !!! bede naprawde wdzieczny bo jest to naprawde dla mnie wazne bo sport to cale moje zycie !!! kto zna to uczucie ten mnie rozumie :P

Ćwicz.....idz dalej.....badż MISTRZEM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Możliwe, ze mozesz sie nabawić notorycznego zwichnięcia barku. A zopobiec możesz temu przez wzmocnienie aparatu więzadłowego i szczególną troske o ten bark. Grać dalej, to zalezy jak bardzo sobie kuku zrobiłeś i od Twojego oragnizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
noo wlasnie sie tego obawiam ;/ ale nie chcialbym zeby doszlo do tego :P a moze znasz jakies cwicznia na wzmocnienie ? :P

Ćwicz.....idz dalej.....badż MISTRZEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
ogolenie to chodze w tembalku i na noc go sciagam ,nie czuje juz takiego bolu ,reka moge w miare ruszac przy nastawianiu musial wzywac drugiego lekarza bo nie chcial wskoczyc na swoje miejsce :P

Ćwicz.....idz dalej.....badż MISTRZEM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcenie kostki a gra w piłkę

Następny temat

Mam za szerokie biodra i jestem facetem co zrobić

Wiecej