jak dla mnie to tak
1.Kaiser
2 Telstar lub Absolion
Reszta jest słaba
1.Kaiser
2 Telstar lub Absolion
Reszta jest słaba

Ilość wyświetleń tematu: 528213
Impossible is nothing
Odnośnie Tunit'ów Wiadomo że lepiej jest kupić nowszy model bo pop pierwsze jest ulepszony a po drugie +F50.7 wygląda O NIEBO lepiej niż +F50.6. PozdrawiamJoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>
JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>
nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły