SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
witam , mam nietypowy problem. Po każdym meczu , nawet po 20 minutach grania mam strasznie odparzone stopy:/. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem? Jak sobie z tym radzić? Prosze o pomoc , bo już nie moge sobie dać rady:/.Zaznaczam , że obuwie mam dobre , skórzane , Adidas Copa Mundial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Trzeba częsciej myś nogi Nie, no żartuje oczywiście... Pierwsze słysze o czyms takim, nie pomoge. Pozdrawiam

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
MOżE MI KTOś PoMóc? :/ :/ :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
cucumbero, moze nie znam sie jak parker ale fajne sa Nike Veloci, lub Nike Steam II. Pamietaj tylko ze tylko na podeszwie turf. przynajmniej ja takie kupie. I wybierajac je nie kierowalem sie vaporami IV, bo wtedy nawet nie slyszalem o tym modelu. Po prostu fajne buty, jak kupie powiem Ci wiecej. Veloci kosztuja 170-200 zł a steamy sa tak o 50 zl drozsze.

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
Dzięki, ale mi chodzi o halówki (turfy raczej na beton sie nie nadają) i cena nie może przekraczać 150 złotych(nawet 10 zł więcej nie wchodzi w rachube) :/ Ale dzięki za pomoc. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Jak dobrze poszukasz to możesz znalezc Nike tiempo (gdzieś widziałem za 129zl bodajże)

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
Gumis_ jak zwykle ma racje ;) bylem przez ponad pol roku uzytkownikiem nike tiempo i gram na tartanie ( taki "elastyczny asfalt :)" ) i sa super. mialem podeszwe IC (zwykle halowki). teaz chce sprobowac czegos innego, bo po deszczu strasznie sie slizgalem. podczas normalnego dnia gra sie genialnie. wiem wiem ze buty nie graja ale nogi, no ale w lepszych butach zazwyczaj biega sie szybciej, tym samym ( w moim przypadku) gra sie o wiele lepiej.

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Siema szukalem te buty pumy cellerator i nie moge ich znalezc <oprocz allegro> ale tam nie ma mojego numeru ani koloru jakiego bym chcial jak ktos by byl chetny moze znalazl by mi je

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 358
no hmm, pomyśle. Mam korki Tiempo R10 :) Kupiłem z promocji za... 100zł :D jestem bardzo zadowolony, ale czy chce podobne halówki.. Zobacze. A jak w nich podeszwa wytrzymuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
mi sie w tiempo podeszwa nie scierala prawie wogole. generalnie Ci polecam te buty bo sa tanie i wytrzymale. Podeszwa mi sie trzymala buta jak trzeba :D no ale coz.. w koncu kazdy but musi wyladowac w koszu :P w moim przypadku buty byly juz zniszczone, bo gralem w nich codziennie :D Pozdro ;P z powodu braku butów chce przetestowac Nike Veloci, a kazdy na forum mi wmawia ze to gowniana podrobka vaporow. nie chodzi ze to z innego materialu buty. to sa buty dobre i dlatego je kupie i to na podeszwie turf.

Zmieniony przez - meciar93 w dniu 2008-07-27 16:07:07

"...trening czyni mistrza..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium