SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492839

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 854
kupujcie poprostu dobre buty a nie rozbijajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
hehe i pewnie grasz w nich 2 razy z miesiącu

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16955
Jesli chodzi o rozbijanie butow to najlepiej przed zalozeniem ich kremowac jesli sa to buty ze skory oczywiscie (innych nie warto moim zdaniem kupowac). Najlepsze buty w jakich gralem to PUMA KING i ADIDAS WORLD CUP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
A co myslicie o adidas copa mundial?Zamierzam takie kupic.Nie denerwuja was te duze jezyki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
Co zrobic jesli mam za "niska" stope do buta,a mianowicie od prostego podbicia do stopy mam okolo centymetra luzu i fatalnie sie z tym gra. Co poradzicie?

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Kup nowe buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
kupilem te korki i zagralem w nich dopiero 4 mecze i kilka treningów wiec nie ma sensu kupywac nowych...

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
A jak przymierzales w sklepie to nie czules ze nie pasuja?chyba ze kupowales przez internetmoze sprobuj zakladac dodatkowa pare skarpet pod getry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Kup śaićgacze na kostki lub owijwj sobie stope bandarzem w tym miejscu. Nie wiem jak mierzyłeś buty przed kupnem... Skoro masz taką cieńką stope to tylko Adidas +F50.* oraz Nike Mercrial Vapor II lub III (osobiście preferuje III bo nei ma lepszych butów) ponadto Puma V1.08.

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
Najlepiej sprzedaj te buty i kup sobie jakies tansze(ktore pewnie ci sie mniej podobaja z wygladu)ale dopasowane bo komfort na boisku jest najwazniejszy.A z doswiadczenia wiem ze za duze buty bardzo przeszkadzaja w grze.

Zmieniony przez - damianix17 w dniu 2008-07-15 21:06:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium