SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494056

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
Wątpie żeby to robili ze względu na jakość gry , ten język ma za zadanie zakrywać sznurówki żeb walic językiem a nie sznurówkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
No własnie.... o to mi chodzilo poco im to niewiem.... przeszkadza im to a moze lepiej sie gra niewiem nie miałem f50 ani f30 wiec nic nie mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
ja tez miał ym ochote odciąc jakos ten jezyk... bo to jest tak, ze zrobi sie sliza, trawa zostaje na rzepie, i jezxyk sie pozniej nie chce przyklejac - przez co sterczy.... hmmm, wie ktos moze jak sie go odcina.... z zawodników np Singlar z Wisły odcinał, jak miał białee siódemk kiedys... :P:P
PZDR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
bierzesz nozyczki i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
Lub poprostu odpruć po szwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
mozna tez odciac nozem do ciecia wykladzin hah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Mam juz troche moje Telstarki i powiem wam szczerze, ze prawie sladow uzytkowanie nie ma oprocz brudu na białych paskach na zewnetrznej czesci buta ciekawe co bedzie za rok, ale narzie jest git...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich !
Mam pytanie odnośnie halówek, otóż w najbliższym czasie planuję zakup takowych. W zwiazku z tym, które halówki cenicie bardziej: Nike Tiempo Mystic II IC czy Joma Top Flex (II).
Teraz kilka słów wyjaśnienia, chodzi mi przede wszystkim by dowiedzieć się: jaką przeczepność gwarantują te Jomy ? (Nike wiem mniej więcej, brat je ma), czy skóra w Jomach bardzo się brudzi ? Czy ta skóra się obciera, obija ? Do tego, czy Jomy zapewniają dobre czucie piłki ? Ogólnie czy Jomy to dobry wybór ?
Proszę uprzejmnie o odpowiedź w miarę możliwości na te pytania, potrzebuję dobrych halówek... :]
Pozdrawiam wszystkich !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
Ja mam Nike Mystic II i jeżeli masz wybierać miedzy flexami to bierz nike , mam je gram w nich na hali , raz grałem na betonie i żadnych przetarć. Skóra dobrze się dopasowała do mojej stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 130
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki jest najnowszy model halówek Joma na obecny sezon ? Zastanawiam się nad kupnem Joma Lozano, Joma Doble Penalty albo Nike Air Gato. Może ktoś ma jakąś wiedzę na temat tych butów i chce się nią podzielić, z góry dzięki

Zmieniony przez - Ma.ly w dniu 2008-11-06 18:09:32
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium