SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Helix- Nierz Telstarki posiadam, wiem maja lepsza podeszwe niz Predatory..... I jakos te predatory nie wygladaja mi na wytrzymale.... =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Hingbury ja mam do sprzedania nowe 5 !!!!! PISZ CHĘTNIE SPRZEDAM !!!!

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
a masz rozmiar 42?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
43;/

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
Maras7 - ja te płaskie nakładki wkręciłęm w miejsca PIERWSZEGO RZEDU KORKÓW NA PIĘCIA... tak intuicyjnie, no i grałem tak z 5 meczy i nie było źle... chociaz z f50.7 nie jestem zbytnio zadowolony... PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
Jakie korki dla 14latka? Osobiście gustuje w nike vapor lub adidas predator(takie jakie miał zidane)najbardziej odpowiadały by mi korki z twardą holewką ponieważ w takich lepiej uderza się strzały siłowe,co polecicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150


Maras tak jak obiecałem sprawdziłem jak kolega ma wkręcone korki i on wcale nie używa tych plaskich nakładek, czyli w każdym wolnym miejscu ma wkręt, dokładnie tak jak na poniższym zdjęciu:

Live for nothing or die for something...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 359
W opakowaniu wkrętów do F50 jest napisane jak wkręcać te wkręty. A tych płaskich można używać na 2 sposoby: 2 płaskie do każdego buta w pięcie albo 2 płaskie w pięcie i 2 płaskie na środku przedniej częśći

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
na tym Foto sąwkręcone wkrety FG, to one sąwszystkie.... wkretów SG jest mniej w opakowaniu o 4 i sa dodatkowo te nakładki. jak wkrecisz wszystkie SG to zostana ci po 2 dziury w kazdym bucie, tak ze chyba trzeba wkrecic po 2 te nakładki... no i tak, jest chyb instrukcja w pudełeczku z wkretami :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4701
Jakie korki dla 14latka? Osobiście gustuje w nike vapor lub adidas predator(takie jakie miał zidane)najbardziej odpowiadały by mi korki z twardą holewką ponieważ w takich lepiej uderza się strzały siłowe,co polecicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium