SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
BaltykGdyn

Dwa ostatnie linki Najciekawsze.
F50+ to klasa,styl i wygoda.Kwestia Ktore.
No Wydaje Mi sie ze te pomaranczowe robia wrazenie,wiec osobiscie bym Ci je polecał.
Te Srebrne tez dobre ale juz troche ten model odchodzi na boczny tor.
Pozdro

Niemozliwe Jest Niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4020
erulf mi nie chodzi o to ze kupie dokladnie ta aukcje tylko o nad takimi modelami sie zastanawiam ... a sa f50 tunit nie wkrety ? bo w juniorach nie mozna wkretow ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sadzicie o butach puma king exec bo producent tak je chwali a ja chcialem je kupic i nie wiem czy sie oplaca te czy moze copa mundiale,bo jest spora roznica cen copa mundiale 300 cos a pumy chyba 200 cos. Osobiscie przyznaje ze pumy fajniej wygladaja. Ktos w nich gral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
ja gram w pumach esito III . nie ma źle . fajne czucie piłki : ) a i wyglądaj ą na nodze ładnie xD . te king tez sa niezle : )

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Ja gram w f30. Tych co pokazywałem fotę wyżej.
Moge je bardzo polecić. Grałem dopiero 3 mecze ale jestem bardzo zadowolony.
Myślałem że będe miał obtarte stopy a tu nic.
Strzał jakby mocniejszy. Piła jakby lepiej się kręciła :)
Za tą cene moim zdaniem nic lepszego nie dostaniesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1653
Czesc all mam zamiar kupic korki nawet wiem jakie z wygladu strasznie mi sie podobają lecz nie wiem czy sa wytrzymale,czy są wygodne pytania te kieruje do osób które maja te korki albo coś o nich wiedza

Nike Pace Vapor II FG

zdjęcie:
http://futbol.prx.pl/_var/gfx/796c2a59d37362773f3f8427045387bc.jpg

opis:

Wykonane z dobrej jakości syntetycznej skóry, wewnątrz zaś użyto materiału PEEVA o zwiększonej gęstości. Unikalna podeszwa wykonana z poliuretanowego odlewu w celu zwiększenia wytrzymałości i stabilności. Model przeznaczony do użytku na naturalnych nawierzchniach.

cholewka: syntetyczna skóra, PEEVA
podeszwa: unikalny poliuretanowy odlew

z góry dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
mialem je : ) znaczy mam dalej . jakos sie trzymia jeszcze. maja juz ponad 1.5 roku . fajnie sie w nich gra. nic nie obciera: ) sa ok : )

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 279
jeżeli obcierają was buty to najczęsciej piłkarze (polscy kopacze) biora i na jakis czas w kładają podpiędki w ten sposób but z tyłu sie rozciaga pięta jets wyzej i rozbija tylną część buta tak by nie obcierały. Natomist stara zasada mówi zę najlepiej do buta jest poprostu nasikać a zeby było higienicznie to poprostu nalejcie wody przed treningiem do buta włuzcie stopę i grajcie, zapewniam was ze czy to skóra czy syntetyk rozejdzie sie tak jak byscie tego oczekiwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3


poszukuje takich butów rozmiar 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Witam ponownie, jest juz uruchomiona moja stronka z butami pilkarskimi, tak wiec wszystkich chetnych zapraszam:
http://www.3m-sport.pl/

e-mail: [email protected]

Pozdrawiam
3M Sport
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium