SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492981

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Haha, co za gość (pewnie jest importerem i robi sobie reklame) Mistrzu nie zaśmiecaj forum, my tu kochamy drogie buty, które sa do wyrzucenia nawet po połowie sezonu Pozdrawiam (te jego buty wykonane są z KOZIEJ KAPY)

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Nie DZieki JA wole COs Z Nike Puma Adidas:) Jeżeli chodzi o wyrzucanie wyrzucam co dwa miesiace ale mi to nie przeszkadza Pzdr.

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
YettiBecks wie co mowi, buty Sandic są Chińskiej produkcji, więc będą bardzo wytrzymałe, więc nie kupuj Vaporów,Mundialów czy innych, tylko przezuc sie na Full comfort i wypas wybierz buty sandic!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409


Przedsawie wam teraz jedne z najlepszych i najnowszych modeli tej oto firmy największe hity te żółto zielone do uprawiania street footballu!! PROFESIONALNE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409


a to najmodniejszy model mini korków oczywiście profesjonalne Polecane dla Modeli ma je min, Cristiano Ronaldo i Frank Lampard..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
a to Old'schoolowe Buty model zaprojektowany prze Thierre'go Henre'go...!! SANDIC PROFESIONALL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409


to ten Model!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
aahahhahha, mistrzowskie wpisy... Ja chyba jednak tez sie przerzuce. Oddam komuś ta moja darena kolkcje butów NIKE, adidas, Puma itd... i kupie sobie te z koziej kapy. Te żółte przypadły mi do gustu

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
No, res2, widzę że znasz się na rzeczy jak mało kto tutaj, pozdrawiam, sog leci ;)

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Musze się znać..... Chyba otworze sklep Może z toba?! Na pewno będą sie sprzedawały jak ciepłe bułeczki.... =D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium