SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Do Gumis_:
Tyle że jak przeglądałem ostatnie kilka stron to niektórzy piszą o tych butach, że strasznie obcierają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 523
A jak z wytrzymałością u Adidas Absolion (2008) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
Ej a czym sie różni mercurial vapor 4 od SL ? Oprocz tego ze SL ma podeszwe w kratki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Wielu z was pyta o wytrzymałość buta. Tylko zapominać o paru rzeczach. Po pierwsze ani Parker ani ja ani nikt inny nie grał we wszystkich butach. Owszem mieliśmy i mam wiele butów. Od kolegów w klubie też znam wiele zdań na temat różnych modeli butów. Jednak nie wiemy wszystkiego.
Po drugie - pytacie o wytrzymałość ale my wam nie odpowiemy dokładnie. Ponieważ to zależy od wielu rzeczy. Może być po prostu felerny produkt. Poza tym zależy na jakich nawierzchniach używacie butów. Kolejna sprawa to jak o nie dbacie tzn czy je czyścicie, pastujecie, jak suszycie itp.
Po trzecie zależy na jakim poziomie je używacie tzn wiadomo że seniorska piłka jest bardziej siłowa i tu buty szybciej wymiękają. Oprócz tego zależy jak czesto je używacie tzn jedni mają treningi codziennie a czasem nawet 2 razy dziennie a inni 3 razy w tygodniu.
Ogólnie Tunity wytrzymują nawet długo na dobrych nawierzchniach. Poza tym Tunity mają taki bajer że można wymieniać same cholewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Nani20 wyreczył mnie w wypowiedzi, to prawda nie grałem we wszystkich butach. Tak jak kolega napisałe but może być felerny itd.. jest wele czynników. Wiadomo że buty najdroższe (te z najwyzszych półek sa najwytrzymalsze i najsolidniej wykonane) Vapor IV różni sie od SL tym ze Vapor wykonany jest ze skóry syntetycznej zwaną "NIKESKIN" materiał TENJIN. SL są w całości wykonane z Carbonu i są o połowe lżejsze i 2 razy droższe

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 161
i nowsze.. a pozatym buty z carbonu to nowosc :) wiec dlatego sa takie dorogie xD noj jeszcze w polsce nie dostepne;p
ale zagranica juz sa pisalem wyzej gdzies w poscie ile kosztuja..;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
a dalbys link do tego sklepu, w ktorym je widziales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
tomek_94 - Tunity mają to do siebie, że wymienne cholewki to super sprawa. A głównie jak wiadomo rozwala się tylko cholewka lub podeszwa (czyli w tunitach część cholewki ;)) i masz praktycznie nowe buty za niecałe 200zł.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
w tunitach PODOBNO gwinty od korkow sie latwo wycieraja i trzeba nowy komplet nabyc a to wydatek rzedu 50zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Zna ktos może sklep (internetowy) w którym moge kupic f50.7??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium