SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492954

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28
pomoze mi ktos wybrac odpowiednie buty??? w drodze selekcji wybralem dwa modele ktore wydaja mi sie dosyc wytrzymale i wygodne,
pierwsze to nike tiempo natural II FG:http://www.allegro.pl/item355401686_nike_tiempo_natural_ii_fg_nowosc_2008_roz_41.html
a drugie to nike mercurial talaria III SG:
http://www.allegro.pl/item366524696_buty_nike_mercurial_talaria_iii_sg_rozmiar_42_5.html 

obojetne jest mi to czy sa to lanki czy wkrety, nie wiem na ktore sie zdecydowac, oba modele sa zrobione z innego materialu, tiempo sa z jakies skory(chyba) i niestety po bliskim spotkaniu z wkretami mogla by sie ta skorka zniszczyc, a w talaraich bylaby tylko rysa, sam juz nie wiem
jesli ktos gral w tych modelach niech napisze ktore lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Dzisiaj Testowałem moje buciki ( PUMA v5.08 ) bajka........ niewierze tym co mowia o tych butach żle mam je, więc wiem co mowie....... są bardzo wygodne .... i szybko cie w nich biega... czucie piłki strzały tez są super co tu duzo mowic mi te buty odpowiadają.... Jestem na prawej pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
zobaczymy ile Ci wytrzyymają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
no właśnie zobaczymy-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Czy można Korki Prać w pralce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
korków jeszcze nigdy nie prałem ale zwykłe buty nie raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
ej res2 a te czuby w tych pumach to takie wysokie sa, probowales w nich loby robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
które według was są lepsze Puma V-Kat czy nike tiempo natural 2
zależy mi na dobrym czuciu piłki i na dobrych strzałach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
jak ci zalezy na dobrych strzalach to je trenuj :D buty ci w tym nie pomoga bo one za ciebie nie graja tylko twoje nogi a konkretnie stopy;> bo bez umiejetnosci zaden but ci nie pomoże ;d aczkolwiek nie wiem jak grasz.. ale osobiscie wybrał bym pume.. chociarz nie kupowal bym korkow za 150 zl.. czyli tych najgorszych jakościowo.. lepiej dać wiecej ale dluzej sie nimi nacieszyc.. tak jak ktorys kolega napisal wczesniej ze jest bardzo zadowolony z v5.06 .. szkoda ze buty są zrobione ze szmaty ktora zaraz sie deformuje i zniszczy tak jak wiekszosc niskiej jakosci korkow.. w wypadku butow do pilki nie patrzyl bym na cene.. ale i nie przesadzal kupując np vapory za 400 zl grajac przykladowo w ligach o niskim szczeblu badz w zawodach podworkowych;p osobiscie kierujac sie wlasnym doswiadczeniem polecam adidas predator mania 2 trx fg albo air zoom total 90 III .. zwruc uwage na to aby kupowac buty skorzane.. bo w nich jest wiekszy komfort gry a nie w sztucznym plastikowym tworzywie.. nie sztuka kupic nowy model butow bo inni takie maja, wydac z 200 zl.. przykladowo za replike najnowszych predatorow i pograc pol roku.. lepiej kupic starszy model ale skorzany.. trwaly itd;p;p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium