SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68
ja polecam sprobowac kazdemu stare dobre pumy kingi i adidas world cup. oczywiscie oryginalne. nie ma to jak skorzane buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Panowie musiałem załozyć nowy login poniewaz na tamten nie mogłem sie zalogowac ejstem były el bonzo 10 w nowej postaci hehe Chciałem napisac i z krytykowac ze nie ma czegoś takiego jak buty do róznych stref boiska moze grac 22 zawodników tym samym obuwiu i beda grali tak samo a jak ktoś nie umie przyjąc piłki czy podac to zapewniam ze zadne buty nie pomogą. czesto ktos pyta sie o metale. Ok ale pomyslcie ze kiedys tylko wkręty były nie było lanek a grali że miło patrzeć jesli am sie na nodze w krętki z wiecej niż 6 kołkami to nie ma obaw o grę praktycznie znikoma óznica miedzy lankami a zalezy tez dużo od długości danych kołków. ktoś tma napisął też że rasiak jest drewniany. powiedz mi kolego co ty osiagnęłeś a co osiągnął Grzesiek??? zawsze mówił to ze nie jest super talentem ale ma serce do gry i jest naprawdę swietnym człowiekiem, takze jak osiągniesz kiedyś to co on to sie wypowiadaj bo pewnie samemu ci piłka skacze a skoro ejsteś tak dobry to nie marnuj sie ty w polsce tylko jedź do realu amdryt i potrenuj z raulem zobaczys zna jakim poźiomie jesteś heheee Chce dodac takze że telestary z syntetyku kosztują 170zł ale oryginalne z kangurka kosztuja 450zł to raz a dwa to kaisery to repliki copa mundiali, są zrobione ze skóry naturalnej ale nie kangurzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
El Bonzo Popieram Opinie,Oczywiscie Nie MA Butow dostosowanych do stref boiska to nawet smiesznie brzmi.
Ja Tylko zaznacze ze,sa buty wydaje mi sie do stylu prezentowanego przez dana piłkarska postac...mówie to o tych światowych gwiadkach,Taki toprony Roony wiadomo gosciu zapieprza az miło to wiadomo ze nie bedzie grał w Baletkach Mercurialach tylko Total 90 :) No a taki Baletmistrz Cristiano Ronalud :d to tylko MV bo taki styl :P i Za Adidasami PRawie to samo . to Chciałem tylko nakreslic.
Ps: Do rasiaka fakt mam mieszane uczucia,w sumie troche osiągnoł w sumie troche zarobił , bo gdzie te jego osiągnieca 2 Liga angielska raczej nie jest to szczyt marzen, Szkoda ze W tym Tottenahami nie dostał prawdziwej szansy...to by było odzwierciedlenie Rasiaka :) Pozdro

Niemozliwe Jest Niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 450
Rasiak może i nie jest największym technikiem na świecie, ale spójrzcie na Croucha to taki angielski Rasiak zachowując wszelkie proporcje oczywiście techniką nie czaruje, ale jednak strzela bramki
a co do butów to dzielenie ich na strefy boiska to ciekawe rozwiązanie każdy gra w tym co mu pasuje, a nie w tym czym powinien grać skoro jest pomocnikiem czy obrońcą jeden lubi MV inny Predatory, ja osobiście jestem za tymi drugimi

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
3M Sport
No i oczywiscie słynne Nike Air Zoom Control II FS:
[http://www.allegro.pl/search.php?string=air zoom&us_id=7275267&country=1] 




Te buty są poprostu boskie:D Jeszcze ten pomarańczowy kolor:D Ale jakoś bardzo drogie są:P i to co mi w nich nie odpowiada, że na cięcie od środka nie mają skóry... Nie wiem dlaczego ale czy to są zwykłe buty do chodzenia czy halówki w których gram zawsze wyciera mi się ta gąbka na pięcie... Buty noszę zawiązane i nie wiem dlaczego tak się dzieje:P Macie jeszcze jakieś inne propozycje szytych halówek?

Zmieniony przez - arielek8 w dniu 2008-01-19 16:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
czlowieku nie zastanawiaj sie tylko bierz te halowki!!! ja mam takie tylko ze inny kolor http://allegro.pl/item299316643_nike_air_zoom_control_ii_fs_r_43_sports12_f_v_.html i kurva sa za***iste!!! czego one nie maja, przyssawki, system na piecie, na czobku maja material ktory zwieksza kontole nad pilka, utwardzona piete i sa szyte! ne zastanawiej sie tylko bierz! i polecam ta strone, sam na niej kupowalem :)

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4053
Witam , Potrzebny mi jeden wkręt do Nike mercurial vapor II Bo mi się zgubił a nie mam zapasowego;/.. Może miał ktoś korki vapor i leży u kogoś gdzieś nieużyteczny ? Odkupie .. czekam na odpowiedź pozdro . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, zastanawialem sie nad halowkami Reebok Sprintfit Turf, myslalem tez nad jakimis butami Jomy lub Pumy.Mogl by mi ktos polecic jakis model do 170zł i jesli ktos wie cos wiecej o tych reebokach to byl bym ciekawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827
Jeśli chodzi Ci o halówki do 170zł to ja polecam Pumki w których osobiście teraz gram. PUMA Esito III - buty kupiłem sobie po zakończeniu rundy wiosennej. Buty jak na tą cene są naprawde warte polecenia, wygodne, ładne ;], i wydaje mi się że mocno się w nich kopie :P - ale to m.in. moja zasługa ale one napewno w tym pomagają. To jest moja propozycja ;] http://allegro.pl/item298520503_buty_halowe_puma_esito_iii_it_roz_44.html 

„Przeprowadzka do Turynu była jak zmiana filmu kolorowego na czarno-biały.” Fabio Capello

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak z ich wytrzymaloscia, zniosa jakis meczyk na afsalcie czasem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium