SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
tez polecam Joma Top Flex...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.allegro.pl/item497336087_nike_contato_ct_jesien_2008_nr_44_5_od_jet.html

czy

http://www.allegro.pl/item496374053_nike_first_touch_ii_fs_lea_rozm_44_5.html


Bede w nich gral na hali oraz na asfalcie, zalezy mi na tym by proche mi wytrzymaly. Chyab ze macie inne propozycje do 200zł(Nie Telestary:P:P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
dobre sa tez tiempo natural a z tych co podales to wzialbym first touch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Witam ,
Mam Pytanie jakie halowki polecacie??
Najlepiej aby byly to buty do Futsalu.
W rozsadnej cenie.Bo mam pare na oku m.in.




Badz tez Joma top flex

Cenny sa bardzo rozne.

Zmieniony przez - pizam88 w dniu 2008-12-05 17:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Przymierzam się do zakupu butów na hale i na sztuczną trawę. Kwota do wydania to maksymalnie około 150 zł. Słyszałem i czytałem wyżej, że buty joma top flex są bardzo dobre, ale nie znalazłem konkretów. Czy ktoś, kto ma te buty, mógłby powiedzieć coś o nich? ile je ma, czy jego zdaniem są wygodne, wytrzymałe. Lub może ma ktoś inne propozycje co do butów? Czytałem tutaj też, że puma king exec są dobre, ale ja osobiście przychylam się do butów joma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Ja po nowym roku pewnie kupie Jomki.Ale osobiscie nie polecem Telstarow In oraz TRX TF czyli na sztuczna... Bardzo malo wytrzymale.. wiem bo uzywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
Mam pytanie co powiecie o tych dwóch butach które lepsze, w których się lepiej gra, jak z podeszwą itd. Pierwsze to nike mercurial vapor


drugie to nike mercurial veloci ic


Z góry dzięki za wszelką pomoc i rady, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10073
a do czego te buty mają być??

Mam halówki nike veloci tylko że zielone i po 3 miesiącach, tylko troszeczkę farba zeszła z jednego czuba, po za tym dość wygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 479 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9688
buty do grania w piłkę, na hali oczywiście, dzięki za radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Te pierwsze Merce to raczej do chodzenia bardziej niż do grania w piłkę. Po drugie Veloci też nie polecam.

Co do butów Joma to od miesiąca posiadam wyżej wymieniony model.
Największym plusem jest chyba ich waga. W ogóle nie czuć, że ma się je na nogach.
Co tu dużo mówić. W porównaniu cena/wygoda najlepszy wybór. Niestety nie wiem jeszcze jak z wytrzymałością.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium