SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493160

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 920
Jak mercuriale to tylko z Włoch. Nie wkrecaj sobie ze to jakis drugi gatunek. To jest wlasnie najlepszy gatunek, lepszy od chinskich czy tajwańskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
Witam potrzebuje 4 kolkow lub wiecej do nike mercurial vapor 2 zaplace jesli bedzie trzeba to nawet duzo.. moje gg 7873644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 468
Witam wszystkich.na dniach chce kupic halowki.bede w nich gral tylko na asfalcie.jakie polecacie zeby byly wytrzymale i w miare dobrze sie gralo.jak narazie mysle nad ktoryms modelem jomy(top flex,portillo,lozano) badz adidasa pulsaldo turf.cena zaporowa 140zl

Zmieniony przez - depose86 w dniu 2008-02-21 00:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
najlepsze buty to puma king i adidas telstar w pumach i adasiach grałem 3 sezony a w nike jak rozbijałem normalnie jak pumy albo adasie nie dosyć że sobie stopy poocierałem to też pazury odbiłem (numer był dopasowany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Siema. Dzisiaj jade kupić do Poznania lanki do 400zł. Jakie polecacie? Chciałem brać Copa Mundiale, ale niestety w tym sklepie gdzie bede kupował to ich nie ma. Tzn tego rozmiaru. Chyba, że znacie jakieś inne sklepy piłkarskie w Poznaniu (Salon Ewa, Sporttech...) Przede wszystkim ma to byc skóra kangurza, najlepiej Adidasa... pozdrawiam i licze na szybką odpowiedź bo czasu nie mam za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
hej, mam pytanie, moglby mi ktos doradzic czy te buciki http://www.allegro.pl/item315515701_buty_nike_guri_ic_brazowe_ronaldinho_nr_43.html (Nike Tiempo Guri) sa dosc solidnie zrobione i czy dobrze sie w nich gra? z gory dzieki :)

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Mam takie tylko czarne. Dobrze mi się w nich gra bo sztywno trzymają stope ale co do wytrzynalości rozklejają się dość szybko drugi raz ich nie kupie. Nie są szyte z przodu i to wychodzi. Wcześniej miałem "złote" Tiempo i moim zdaniem było o wiele lepsze i nie do zdarcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
no to mnie nie pocieszyles bo je juz zakupilem

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Nie ma jak to porada na czas.
Kumpel z druzyny mial te i klnie na nie jak tylko je widzi

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
a jest jakas roznica w wytrzymalosci miedzy tymi GURI z czopkami, a tymi ze zwykla jasna podeszwa (wlasnie mam te zwykle)

--Zawsze może być lepiej...--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium