SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494097

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
CZesc Panowie, co do Vaporów III to prawda nie nalezą do butów wytrzymalych (fakt ze podeszwa zaczyna sie odklejac po jakims czasie) ale jesli grasz na boiskach ligowych to pograsz dlugo. Vapory II są mniej wytrzymale niż III ale Vapor I te calkiem pierwsze co wyszly pomarańczowe i srebrne (chromy) te vapory byly bardzo wytrzymale. Jednak WIELKI minus ta PIĘTA, tak jak kolega wyzej napisał 0 wygody. O mizuno nic nie powiem bo takich butów nie kupuje. Na moją kolekcje kasy troche mi szkoda ale wychodze z zalozenia ze kazdy ma jakies hobby i nie powinien sobie zalowac, tym bardziej ze nie trace na tych butach. Jesli zdecyduje sie je sprzedac za rok lub dwa to beda napewno wiecej warte niz teraz bo poprostu nigdzie ich juz nie bedzie Supremacy owszem, pisalem ze sa szerokie, ale sa super wygodne i super wytrzymale. Legend Jest znakomity pod wzgledem wygody to taki odpowiednik Copa Mundiala w NIKE jednak sa bardzo nietrwale. Skora delikatna i podobnie jak vapory III jak nie grasz na boiskach firmowych zacza sie po pewnym czasie rozklejac od wewnątrz gdzie zginamy buta robiąc krok. Jesli macie dalsze pytania to czekam :) moja kolekcja treaz wygląda troche inaczej. Kilka par sprzedalem a kilka doszlo. Zrobie foto w tygodniu to wrzuce na forum. Pozdrawiam serdecznie

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
Ja mam pytanie a więc jak bys mi poradził ktore buty wybrac merki II czy moze III albo predatory lub jakieś inne ? A tak pozatym Mizuno to dobra i znana firma ale w polsce troszke mniej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Te mizuno o których piszesz to widziałem że Aimar w takich grał, Javier Zanetti i Shevchenko. O nich ciężko coś powiedzieć bo ciężko je dostać i drogie są.
Zależy na czym Ci zależy i jakie buty najbardziej Ci odpowiadają. ja polecam Predatory bo ja jestem z nich zadowolony. Copa mundiale też dobre buty, tyle że jak nie znajdziesz okazji żadnej to trzeba dać za nie ponad 300 zł(w sumie jak za wszystkie buty z najwyżej półki, tyle że Copa mundiale są najmniej efektowne). Jeśli zdecydowałbyś sie na mercuriale to bierz III. Mi II w ogóle się nie sprawdziły, zresztą nie tylko mi. Akoledzy w drużynie mieli mercuriale III i byli zadowoleni, podobnie jak parker1984

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2008-07-07 14:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
No ja własnie sie przymierzam do predatorów bo miałem starszy model i były kozackie wiec bardziej w tym kierunku bede szukal cos ze skory . Własnie niegdy nie miałem merkuriali i chciałbym spóbowac jak w nich sie gra bo niektorzy bardzo chwalą i merkach grają przez 2 lata i tylko nawet sladu nie widac tylko sie lekko na czubie odkleja podeszwa a niektorzy narzekaja i ze po 3 miesiącach sie rozwalają wiec niewiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
hejka, Shevchenko cale zycie gral w Lotto a teraz w Reebok'ach. Ja polecam VAPORY III To nie reguła ze sie rozwalą po 3 miesiącach. Zależy na jaki but trafisz... Mi trzymaja kaktusy od lutego i jest OK ;) Pedator jest nudny i monotonny (nie mowie o powerserve'ach bo te wprowadzily troche swieżości do adidasa a poza tym sa strasznie drogie) Takze KUP VAPORY III !!! :P

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
Czasem pisze ze one sa limonkowe a nie katusowe Czego sądzisz ze predatory sa nudne ? I jak but moze byc nudny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Jakie buty polecacie na sztuczna nawierzchnie (sztuczna trawa); wkrety / lanki (miekkie/twarde)? Jakie sa z/przeciw?

Wazna jest kwestia uniwersalnosci; zeby ze sztucznej nawierzchni latwo przejsc na ziemie (nieprofesjonalna, nieprzygotowana, amatorskie trawiaste boiska).

dzieki;]

diggin!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831


Ja wiem że Shevchenko grał zawsze w Lotto a później przeszedł na Reebok'a ale zobacz to zdjęcie, ja już niewiem z kim on ma w końcu kontrakt. Ale widziałem go na reklamach Reeboka.
Co do butów na sztuczną trawe to są specjalne buty z dużą ilością małych korczeków. Turfówki, śniegówki, żwirówki, różnie na nie mówią. Jak już chcesz tak koniecznie uniwersalne to chyba lanka miękka bedzie najlepsza, tyle że na deszczu bedzie ślisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
O deszcz akurat martwic sie nie trzeba, to juz nie czasy licealne ze w deszcz specjalnie chodzilo sie grac zeby bylo ciezej. Jest deszcz, nie uzbiera sie druzyna cala, ehh, co zrobic ;)

diggin!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
no wiec tak jak obiecalem, napisze pare slow o adidas telstar II. wszystko jest fajnie oprocz tego, ze jak poszedlem grac to okropnie mnie obtarly w tylnej czesci nogi (zapietka). Nie wiem czy to sie wyrobi, zobacze. Mam nadzieje, ze tak. A moze podpowie mi ktos jak wyeliminowac obcieranie stopy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium