SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494092

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Już się pojawił nowy model Reeboka:

Reebok INTEGRITY 07:

http://www.allegro.pl/item225669772_buty_reebok_integrity_07_ms_roz_43_nowosc_2007_.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 876
f proste ze te drugie : ) kaisery to najlepsze sa : )


co do reeboka to nie przekonuja mnie narazie : D

Zmieniony przez - rabandzia w dniu 2007-08-15 08:06:00

rabandinho : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
Kaisery oczywiście ;],też bym brał jakby były za 220...

Słyszałem ,że butki Adidas'a F 10.7 IN szybko się niszczą (pod względem wizulanym)
I czy może wie ktoś gdzie można dostać buckiki Nike Total 90 Shoot IC ,na podeszwie szrutowej ,żółte (bo pamiętam ,że były na Allegro ,lecz szybko się skończyły)
Te buty to ofc na halę.
Lub może sami coś doradźcie do 200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
Witam. Mam takie pytanie... W sumie to proszę was od doradzenie kupna jakichś korków, które mi się nie zniszczą po jednej rundzie. Dużo kasy nie mam bo chciałbym takie do 250 zł. Myślałem może o tych nowych czarnych absolado widziałem na allegro, ale wiadomo ze nie mam gwarancji, że mi się nie rozwalą po 10 meczach ... Dawajcie tutaj swoje propozycje jakie byście mi doradzili.
Z góry dziękuje ;*;*

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Kolejna nowosc, tym razem na turf:

REEBOK SPRINTFIT TF:

http://www.allegro.pl/item227060104_buty_reebok_sprintfit_tf_turf_roz_42_5_nowosc_.html





A tak w ogole, czemu Rabandzia Cie nie przekonuje Reebok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
Sorka za tak duze zdjecie, zapomnialo mi sie je zmniejszyc ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
Ponawiam.
Witam. Mam takie pytanie... W sumie to proszę was od doradzenie kupna jakichś korków, które mi się nie zniszczą po jednej rundzie. Dużo kasy nie mam bo chciałbym takie do 250 zł. Myślałem może o tych nowych czarnych absolado widziałem na allegro, ale wiadomo ze nie mam gwarancji, że mi się nie rozwalą po 10 meczach ... Dawajcie tutaj swoje propozycje jakie byście mi doradzili.
Z góry dziękuje ;*;*

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 324
JEZELI CHODZI CI O TE CZARNE ABSOLADO:

http://www.allegro.pl/item224169461_buty_adidas_absolado_trx_fg_roz_45_1_3_nowosc.html

TO MOGE CI POWIEDZIEC ZE JAK NA MOJE OKO SA DOSC SOLIDNIE WYKONANE, JA SPRZEDAJE TE BUTY. ALE NIE MOZNA ZAGWARANTOWAC ZA ILE I CZY W OGOLE SIE ROZWALA, TO CHYBA GLOWNIE ZALEZY OD TEGO JAK INTENSYWNIE GRASZ I JAK GRASZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1746
No jeśli chodzi o ilość to 3/4 czasami 5 razy w tygodniu mam treningi. Do tego dochodzą mecze oraz jakieś wyjazdy na Kadre co jakiś czas. Więc jest ich dużo. Jeśli chodzi o to jak gram to nie bardzo w jakim sensie.Na moje oko jestem dobrym zawodnikiem :PP

Lepiej jest umrzeć stojąc niż życ na kolanach...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium