SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 425539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220
Oczywiscie że brać Jomy :P. Swoją opinie na temat tych butów napisałem. Myslę że Jomy Ci sie nie posypią już prędzej by sie roz***ały adiki, nike, pumy o podobnej cenie co jomy a nawet troche droższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779
http://www.allegro.pl/item85356519_buty_halowe_joma_top_flex_ii_skora_top_model_43_.html
Kupować bo aukcja się kończy? Będą dobre na hale i asfalt? Odpowiedzcie szybko bo aukcja się kończy.

Zmieniony przez - wbratek w dniu 2006-02-19 17:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4019
co powiecie o butach Adidasa F30+ TRX FG ??? wiem ze to skromniejsza wersja F50+ ale juz chyba lepsze od F10+. Gra ktoś z was z nich? Pozdro

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 33
A co powiecie o nike tiempo natural (http://allegro.pl/show_item.php?item=86244005). Czy są to dobre buty, warte zakupu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4019
jeśli chodzi o Tiempo Natural to jest w nich bardzo dobre czucie piłki. ale może lepiej kupić Nike Mystic, tak samo wygladają ale są ze skóry naturalnej i troche droższe... pozdro

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 779

Od dziś jestem posiadaczem UMBRO X500 w niedzielę zobacze jak się sprawdzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2594
ja mam zamiar kolo 3 marca kupic jakis model korkow adidas F50 . Tylko klopot w tym ze nie wiem ktory model ( sa chyba 3) doradzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tzn. o co Ci dokładnie chodzi? nie wiesz czy kupić F10+,F30+ czy F50+? czy chodzi Ci o rodzaj koloru?

Barça - más que un club

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1339
Co polecacie do 200zł na powierzchnie ubity piach troche trawy :D Powiem ze jestem zakupic lanki i wygląd nie gra znaczenia :) Nie bardzo sie znam prosze o pomoc. Wcześniej miałem Adidasa Libero byłem zadowolony ale nie kupie takich samych znowu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6281
nie ma sensu kupywac F50 bo na dniach wychodzi nowe dziecko adidasa TUNITS - http://www.prodirectsoccer.com/cgi-bin/pds.pl?usr=17974168&page=pidsearch&pid=PDS-002-001-538

nie wiem jak z cena ale tanie napewno nie beda

a co do F50 to fajne buty lekkie i wogole jeszcze srrebrno-niebieskie prezentuja sie efektownie ale jak mowie to juz stary model jest

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

nutlove nowy