SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie halowki do 200zł? Mam dosc szeroka stope

Zmieniony przez - Hellix w dniu 2008-10-28 17:39:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
~radzio99 , ja swietokrzyskie :), co z tego ze fajne te pumy? Pytanie w tym czy dobre... Moze jakies t90, albo v-konstrukt,adidas telstar

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
a te pumy v-kat to szerokie sa? szukam dosyc waskich korkow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1015
,,Jakie halowki do 200zł? Mam dosc szeroka stope ,,
Proponuje Joma Portillo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 440
Adven - moze trafisz na allegro pred. absolute, dobre buty, tylko tez długo ci nie wytrzymają... a jak cos innego, nieco tanszego to Tiempo Mystic, Puma v1.06 - buciki tez warte uwagi... osobiscie T90 nie polecam, dla mnie sa zbyt sztywne... :P:P
pozdrawiam..

korzonek, ja zaraz chyba kupuje Top flexy :D:D.. duzo dobrego słyszałem.. , tak ze moze beda git. a kaisery podobna klasa, ale but masywniejszy...
PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 207
v1.06 mi nie wyglądają na wytrzymałe. Jeśli ktoś miał/ma mercuriale talaria IV, telstary II, lub te v1.06 niech coś napisze o swoich wrażeniach. Z góry DZIĘKI!

--Zawsze może być lepiej...--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Ja mam Telstary Mi Pasuje dopasowały mi sie szybko do stopy, ale najlepsze w nich jest czucie piły mozesz śmiało je wybrac ... To dość szeroki but, a ja nie mam szerokiej a po paru treningach dopasowały sie do waskiej stopy.. Polecam ale miałem dozy wybor zastanawiałem sie nad Puma Venicida http://allegro.pl/item469959949_buty_halowe_puma_vencida_ii_it_41_gratis.html


Nike FIRST TOUCH II FS http://allegro.pl/item461068375_nike_first_touch_ii_fs_blue_new_2008_roz_44.html



Zastanawiałem sie nad tymi modelami... CHyba dobrze wybrałem ale czy First Touch i Venicida Tez są godne polecenia?! Piszcie kto ma jak sie sprawuja te modele...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1425
a czym sie roznia nike mercurial steam 2 od nike mercurial vapor IV?? te steam sa nie oryginalne??

Zmieniony przez - maly11358 w dniu 2008-10-29 15:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1196
Advan Te pumy to wyglądają jak kawalek szmatki , T90 zeby kupic to trzeba kupic lasery a nie schoty , Pumy V-konstrukt beą dobre
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium