SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492849

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Hehe, jestem w szoku, nie wiem skad wziales ta fotke :D Telstary sie rozbiją, jeszcze tylko kilka obtarć i beda dobre Jak chcesz mniejszyc obtarcia to idź do mamy niech da ci podpaske i podklej sobie na zapiętku w bucie. Co do butów na śnieg to szukaj modeli które po swojej nazwie kończa sie oznaczeniem TF (TURF) jak kolega napisałe wczesniej są na żwir, snieg, ziemię, sztuczną trawe i asfalt. Pozdrawiam

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
a jakbym wlal do nich ciepla wode, ubral je i pochodzil troche to by cos pomoglo? Tak sie podobno rozbija buty, ale nie wiem czy pomaga w zmniejszaniu obtarc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
Nie, mysle ze to jakas starozytna metoda... Najlepiej podklej podpaske i biegaj na sucho, mozesz ewentualnie posmarowac buta w tym miejscu balsamem do ciała.

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
A da sie cos innego zamiast podpaski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 453
A co sądzicie o takich predatorach ? Stary model ale mi sie podobaja ADIDAS PREDATOR PULSE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
Ja takie miałem, tyle że inny kolor. W sumie to mam ale już w opłakanym stanie Bardzo fajne butki, wygodne, nic mnie nie uwierały, miło je wspominam co do wytrzymałości to całkiem nie źle mi trzymały. Jakieś p5-6 miechów ciągłego używania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 453
A radziłbyś mi Adidas Predator Pulse czy może +P ABSOLUTE albo jakies inne predatory??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
heh ja i z tych i z tych jestem zadowolony Tyle że jak kupujesz Orginalne Absolute to dostajesz fajny woreczek na buty i dodatkowe wkładki do butów, a jak kupowałem Pulse to tego w pudełku nie było Ja z obu zadowolony byłem chociaż parker pisał że w absolutach mu podeszwa pękła czy coś. Mi nic nie pęka więc jestem zadowolony Wcześniejsze predatory to były Predator Mania. Wytzymałe i fajne ale już cięzko dostępne. Chyba że masz dużo kapuchy to możesz zainwestować w najnowsze Predatory Powerswerve

Zmieniony przez - Nani20 w dniu 2008-07-07 22:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 453
Aż tak to nie będę szalał z tymi Powerswerve raczej bym zakupil absoluty . Według mnie Powerswerve sa strasznie brzydkie i mi sie nie podobaja ale to mój gust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 453
Ja miałem tez Predator Mania ale jest problem jesli chodzi o predzie bo miałem wkrety i juz dlugo uzywałem to mi sie zupełnie wkręty ztarły i nie moglem nigdzie znalesc zeby dokupic szukałem w interencie w sklepach i nie znalazlem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium