SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 436
ja posiadam od 2 tyg te buty first touch II. jedyne co moge napisac to se sa strasznie wygodne :) dobrze sie w nich gra na hali mimo iz maja te koreczki co dla niektorych sa zlym rozwiazaniem na hale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99
Ja mam lanki NIKE laser oraz NIKE tiempo legend. Polecam obie pary są bardzo wygodne i dobrze czuje sie w nich piłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
witam , mam mały problem. Każdy chwali tutaj predatory absolute , copa mundiale. Mam teraz zamiar kupić sobie któreś z tych butów ale nie mam za bardzo gdzie:/... nawet na necie nie ma absolutów w przystepnej cenie. Owszem sa na allegro , ale to wkładka 25 , 26cm , a mi potrzebna jest wkładka 27:/. Zna ktoś jakiś dobry sklep internetowy z predatorami po przystepnej cenie? tzn tak do 400 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Orientujecie się jakie są ceny korków w niemczech????

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 450
Witam szukam takich bucików:





chodzi o wersję na halę, ten model i ten kolor, jakby ktoś gdzieś widział w internecie to prosiłbym o jakieś info (lub ewentualnie ktoś by chciał sprzedać ;) )

Visca el Barca!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
Woldemord.
No ja Sie orjerjetuje.
I bez rewalecij.Tyle ze wybor duzo wiekszy.Najnowsze modele ale po 150 euro. a te co u nas,to niektore dorozsze.Ale i mozna trafic okazje jak i przystepna cene.Jak Wszedzie.
Główna roznica to wiecej modeli-kolorow,ceny bez rewelacij.
Pozdro

Niemozliwe Jest Niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 239
kamilos166
Tu masz link.Kolor taki ale rozmiar jest 27.5 cm powinny byc dobre
zreszta polecam pogadac z tym kolesiem tam sa na stronie jego dane on
całkiem konkretne ma korki

http://www.topsport.tv-hrubieszow.com.pl/ABSOLUTE005.htm 

Niemozliwe Jest Niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827


A co myślicie o tych butach (ADIDAS F50+ TRX HG) ? mam ochote zmienić korki na runde wisenna i sie własnie zastanawiam m.in. nad nimi... z góry dzieki za ocene ;)pozdro

„Przeprowadzka do Turynu była jak zmiana filmu kolorowego na czarno-biały.” Fabio Capello

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
witam kupilem ostatnio adidas Predator Absolute wydalem na nie okolo 400zl ale jestem bardzo zadowolony, polecam je, swietnie przylegaja do stopy, o wytrzymalosci malo moge powiedziec poniewaz dopiero je zakupilem.Jak kogos stac to warto wydac wiecej kasy i zakupic sobie taki sprzet :D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 388
Ostatnio sobie właśnie takie zakupiłem (mowa o f50 +) i chyba troche sie rozczarowałem. Wydają sie wąskie w środku co na początku (jak w większości nowych butów) jest uciążliwe i dopiero po paru godzinach dobrej gry troche mi sie rozlazły w szerokości. Ja jednak chyba wziąłem sobie za minimalnie za duże(zawsze miałem z tym problemy) i może dlatego. Na pewno atutem jest kangórza skóra i kryte językiem sznurówki co umożliwia oddanie bardziej precyzyjego podania lub strzału.I coś jest z tymi wymienianymi wkładkami które chyba lepiej wyglądają niż są wygodne.
Jak wybierzesz tak będzie w końcu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium