SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493864

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
są raczej dużo szersze niż V1.06 itd...

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
Witam. Chcialem sie zapytac o Nike Mercurial Veloci TF. mam zamiar kupic te buty na nawierzchnie typu "tartan" do gry w noge ;P Maja fajny wyglad i z tego co mowi kumpel super sie w nich gra. Co o tym sadzicie? Dodam ze nie jestem profesjonalnym graczem, nie gram w zadnym zespole. chcialbym buty do grania, biegania i chodzenia. Pozdrawiam ;)

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
jesli dobrze grasz to nie sa ci potrzebne jakies specjalne buty tylko dobre nogi, a jak bedziesz dobrze gral to ci kupia dobre buy;p


wazne jest jak graja nogi

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
No w sumie tak.. tak az bardzo zly to ja nie jestem.. czesto strzelam bramki xD :D
Chodzi mi bardziej o to czy fajnie sie w nich gra. Oprocz tego maja bardzo nowoczesny wyglad (cos jak mercurial vapor IV, tyle ze sa 3 razy tansze).

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
eee jak strzelasz bramki to super, do OE byś sie spokojnie nadał

kolega ma i jak narazie chwali, tym bardziej teraz weszły białe, moim zdaniem najlepsze

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
A czy te pumy cellerator maja szerokosc porownywalna do tiempo natural? Mam stope o szerokosci OKOŁO 9cm. Gdyby były takie jak naturale to ok, bo mialem je i na szerokosc byly ok. Mam jeszcze pytanie: czy w korkach typu FG da rade pograc na piasku?

Zmieniony przez - highbury w dniu 2008-07-22 09:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
Gumis_ : wlasnie.. biale mnie najbardziej kreca ;) zastanawiam sie nad czarnymi i pomaranczowymi jeszcze, lecz jak narazie bialy wygrywa. Gram na pozycji Pomocnik- Obronca, jezeli juz gramy na szkole na boisku ;) Lubie duzo biegac . Dlatego pytam o buty. Wiesz.. przy okazji maja moim zdaniem super wyglad :D:D

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
highbury .. najlepiej idz do sklepu i przymierz te buty. Ja mialem nike Tiempo tak sie napalilem. sprawdzalem wszystkie wymiary i zdawaly sie idealne na moja stope . przychodza i lipa. dlugosc dobra tylko zla szerokosc. stopa mi latala w nich lewo-prawo. sprzedalem koledze na ktorego byly dobre. dlatego mam zamiar kupic veloci

"...trening czyni mistrza..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1042
ale jest problem: nie moge ich przymierzyc bo u mnie w sklepach ich po prostu juz nie ma, nawet na soccer.com i prodirectsoccer.com ich nie ma, ale jest wielka okazja :/

Zmieniony przez - highbury w dniu 2008-07-22 11:06:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 788
[ http://www.marionex.com/p/pl/277/buty pilkarskie korki puma cellerator zero 5 gci fg zlote.html ]

masz tu identyczne (chyba) jak te na zdjęciu.

"...trening czyni mistrza..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium