SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 493007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
sprawdź tutaj

www.xtratrener.pl 

wszystko o piłce na
www.XtraTrener.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 325
Mam do sprzedania Adidas Mania, rzadki model Predator
http://allegro.pl/item456145045_adidas_predator_mania_xtrx_sg.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409


Zastanawiam sie nad kupnem tych Halowek lub jak ktos doradzi innych ale mnie te telstary przekonują......Doradzcie! P.S Parker mozesz pokazac calutka (czyli wszyściutkie) Koreczki twoje =P =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 811
http://pl.

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
Jeszcze mam pytanie te czwarte w 1 dolnym rzedzie (zielono czarne) to Puma Pel'e??? jesli sie nie myle...? jeszcze pomóz mi z tymi Telstarami lub doradz rownie dobre lub lepsze, wiem ze mowiles, ze najnizsze modele to kupka, ale narazie mnie na inne nie stac a telstary sobie ludzie chwala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301


Tak od rzeczy, to powiem wam, że te buty, które tu prezentujecie o jedno wielkie G. Drogie i po 2 sezonach nadaje się co najwyżej do koszenia trawy. Pokażę wam teraz model, który nadaję, że tak powie do tańca i do różańca i do granie co oczywiste.

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Co to półbuty? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Nie drogi Korzonku, są to buty profesjonalne, szczerze kupić tylko w górach polskich, bo jest obuwie dla zawodowych naganiaczy owiec. Mnie się niestety takowych nabyć nie udało, zdjęcie pochodzi z magazynu nowoczesnych mężczyzn LOGO.

Więcej informacji o powyższym modelu udostępniam na maila.

głupie pytanie - głupia odpowiedź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 244 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1160
Siema
Jak Zwykle po 2 miesiącach musze kupic sobie chalowe buty ostatnio Zrezygnowalem z telstarkow i kupiłem 90 teraz chyba kupie telstarki.: Moze doradzicie mi cos lepszego ? Pzdr.

Zmieniony przez - EdekEdek w dniu 2008-10-10 23:07:51

Edek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 200 Wiek 81 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
Edekedek, moim skromnym zdaniem zwykłe telstary to wyrzucanie pieniążków w błoto. Lepiej pozbierałbyś trochę i zainwestował w/w przeze mnie produkt, czyli buty holenderskiej sportowej firmy Scandic, model 2010 (są to jak sama nazwa wskazuje profesjonalne buty przyszłości)

głupie pytanie - głupia odpowiedź

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

WHEY premium