SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buty piłkarskie - porady

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 528196

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 895 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63831
jak dla mnie to tak
1.Kaiser
2 Telstar lub Absolion
Reszta jest słaba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
Witam. Na forum, jeśli się nie mylę, był poruszany temat Nike Mercurial Vapor 4 SL. Są one do kupienia na stronie http://www.topsport.tv-hrubieszow.com.pl/BUTYNIKEMERCURIALVAPORIV.htm
jednak tylko na zamówienie. Cena nie jest aż tak bardzo wygórowana 640zł :)

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 301


Witam mam pytanie czy polecacie mi te buciki adidas F50.6 czy lepeij kupić adidas F50.7
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 297
Ja polecam bardziej F50.7 gdyż sam je użytkuje i mogę powiedzieć że jak na razie mnie nie zawodzą.;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 811
Nie był poruszany temat Vapor'ów SL bo te można kupić wszedzie tylko MERCURIAL"i SL. qqde, ja polecam ci z listy tylko Kaisery i Absoliony ( w ostateczności) reszta to KUPA Odnośnie Tunit'ów Wiadomo że lepiej jest kupić nowszy model bo pop pierwsze jest ulepszony a po drugie +F50.7 wygląda O NIEBO lepiej niż +F50.6. Pozdrawiam

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 301
EJ parker1984 w czym F50.7 są ulepszone od f50.7?? Oprócz wugląd
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 301
raczej F50.6 od f50.7
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 811
przykrycie sznurowadeł jest lepiej skonstruowane, poza tym technicznie to ten sam but. Wygląda oczywiście fantastycznie.

JoGa BoNiTo !!! <GRAJMY PIĘKNIE>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 523
Co sądzicie o Adidas Absolion (2008) Wypowiadać się.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19688
Wrzycajcie adresy jakiś fajnych sklepów z tanimi butami (głownie chodzi mi o mercurial vapor III) myśle że nikt z ekipy SFD się ie obrazi bo w końcu to nie ich branża i nie będziemy robić im konkurencji

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Nie będzie hymnów przed meczami?

Następny temat

Ranking FIFA

electro
Polecane artykuły