Niezłe laczki Tribbiani, mam podobne
Jesienią, zimą i wiosną napewno będą ekstra ale latem może być gorąco.
Jesienią, zimą i wiosną napewno będą ekstra ale latem może być gorąco.
Ilość wyświetleń tematu: 283816


"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
Leave no Man behind!!
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
Z tego co mówił Kups byli już tacy twardziele co nie brali śpiwora i odpadali z powodu wychłodzenia organizmu"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
"Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza" Konfucjusz
Masakra. Nad folia tez sie zastanawiam, tylko nie wiem co jest cieplejsze. A jak pada, to mozesz sie ponchem przykryc, my tak zrobilismy z Misiorkiem i bylo ok. Portter mial folie i tez nie narzekal, tylko nie wiem czy to byla folia, czy koc. Bo jedno z nich cholernie szelelsci
A poza tym folia lub polarowka, mniej zajmuja miejsca niz kolejne rzeczy, poza tym lepiej chronia przed zimnem. Bo miedzy cialem a nakryciem jest wiecej powietrza, a powietrze to najlepszy izolator 
"Granice imperium to groby jego żołnierzy"
:co jeszcze -oprócz przepłynięcia 50m w 45s, utrzymania się w wodzie klaskając, z kłodą (przez minutę czy dłużej?), pływania z pontonami- było związane z wodą (nie licząc jej picia
)?"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
"Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza" Konfucjusz
Leave no Man behind!!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły