SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HST- plany użytkowników + teoria

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3149
Mam pytanie.
Czy cwiczenia moge zmieniac co mikrocykl, czy raczej robic te same w jednym makrocyklu a dopiero po nim je zmienic?
Bo teraz robie np w treningu z 15-tkami unoszenie w opadzie tulowia na tylne aktony barkow bo ciezar mi odpowiada a w 10 i 5 wyciskania zza karku bo obciazenie juz wieksze.
Ogolnie w kazdym mikrocyklu mam inne cwiczenia. Czy nie za czesto je zmieniam?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
cwiczenia mozemy zmieniac ewentualnie co makrocykl, nie czesciej jesli nie jestesmy do tego zmuszeni. w przypadkach zlego doboru cwiczen korzystajac z doswiadczenia mozemy naniesc poprawki w planie na nastepny makrocykl
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
tym bardziej ze cwiczenie ktore wybrales jest na inne miesnie wiec to jest bzdura do kwadratu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3149
Unoszenie bokiem w opadzie tulowia nie jest na tylne aktony barkow? To na co??????
Zreszta nie o to chodzilo w moim pytaniu nie sadzisz?
To byl tylko przyklad. Czytaj uwazniej chlopaku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3149
A juz rozumiem. Chodzi Ci o to , ze unoszenie w opadzie jest na inne miesnie niz wyciskanie zza karku? Zgadza sie. A co tak nie mozna? Myslalem, ze chodzi tu o jak najwieksza roznorodnosc cwiczen.
Tylko jest jeden problem w jednej czy dwoch seriach na grupe jak zaleca HST nie przecwicze wszystkich miesni w danej grupie miesniowej. Myslalem wiec, ze jak podziele sobie cwiczenia w HST zeby sie wzajemnie uzupelnialy to bedzie dobrze.
Ale chyba tak nie jest...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
wlasnie otp mi chodzilo


sproboj np takiego zestawu cwiczeb jak moj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3149
A gdzie go moge znalezc?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
w moim opisie

tu ponizej

pzdr

( uwaga to dluzsza lektura)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12773
Z kumplem zaczynam robić HST od nowego roku. Juz pomierzyliśmy maksy dla 15 powtórzeń i chcemy sie poradzić co do rozkładu naszego treningu. Zamirzeamy cwiczyc w taki sposób:
Klatka poziom
Wiosłowanie w pochyle
Klatka poziom
Wiosłowanie
Klatka skos
Podciąganie na drążku
Klatka skos
Podciąganie na drązku
Barki
tył
Bic gryf prosty
Barki przód
Bic łamana
Triceps (francuskie)
Czy ta rozpiska sie na coś nadaje??
I mam pytanko: lepiej jest robic 3 skoki cięzaru w minicyklu jesli nie dysponuje odpowiednim obciazeniem czy zrobic 6 skoków ale wtedy bede zaczynał minicykl od bardzo małych ciężarów??
Z góry dzięki.

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5709
Mam pytanko.Chcialem zaczac cykl kreatynowy i jednoczesnie cykl HST.I tu moje pytanie.Na poczatku cyklu zaczne mierzyc sowje maxy dla 15,10 i 5 powtorzen jeszcze bez suplementacji.Jak wiadomo kreatyna wzmacnia obwod i dodaje sily wiec tu moje pytanko:czy robienie maxów nie przyjdzie mi zbyt latwo podczas kolejnych tygodni wraz z lekkim wzrostem sily podczas suplementacji i moje zalozenia wstepne jeszcze "na sucho" okarza sie do bani i HST okaze sie nie skuteczne-jezeli nie to jakie wyjscie?? z gory dzieki za wszelka pomoc.Pozdrawiam

Pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maślanka i Laktoza?

Następny temat

Technika Super Slow

electro
Polecane artykuły