Mam pytanie.
Czy cwiczenia moge zmieniac co mikrocykl, czy raczej robic te same w jednym makrocyklu a dopiero po nim je zmienic?
Bo teraz robie np w treningu z 15-tkami unoszenie w opadzie tulowia na tylne aktony barkow bo ciezar mi odpowiada a w 10 i 5 wyciskania zza karku bo obciazenie juz wieksze.
Ogolnie w kazdym mikrocyklu mam inne cwiczenia. Czy nie za czesto je zmieniam?
Czy cwiczenia moge zmieniac co mikrocykl, czy raczej robic te same w jednym makrocyklu a dopiero po nim je zmienic?
Bo teraz robie np w treningu z 15-tkami unoszenie w opadzie tulowia na tylne aktony barkow bo ciezar mi odpowiada a w 10 i 5 wyciskania zza karku bo obciazenie juz wieksze.
Ogolnie w kazdym mikrocyklu mam inne cwiczenia. Czy nie za czesto je zmieniam?