SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plany użytkowników + teoria

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1516
dzieki
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Karol daj znać jak efekty po HST?


skaży niet katabolism!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
na pewno ok

"Koncerny farmaceutyczne to mafia powiązana ze środowiskiem medycznym - mówi jeden z nich. - Ręka rękę myje: souveniry, "służbowe" wyjazdy. Zagryźliby nas w środowisku, gdybyśmy napluli na takiego potentata. "
Doradca w dziale Alternatywna Droga.

Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Kanarek jak możesz to odpowidz mi w tym poście,ok??
www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=112267&whichpage=1&crc=515211#post2

skaży niet katabolism!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2451
Hej !
Mam do Was nastepujace pytanko (jezeli bylo to sorry ale szukalem na forum i nic nie znalazlem na ten temat).
Czy wg Was warto stosowac kreatyne podczas cyklu HST ? Z tego co wiem to glowna zaleta kreatyny jest to ze daje doddatkowa energie dla miesni dzieki czemu mozna intensywniej cwiczyc (wieksze ciezary/wiecej powtorzen) a tutaj chyba niewiele ten efekt nam da bo i tak dzwigamy ciezary jakie wczesniej obliczylismy (obliczanie maksow na kreatynie nie ma chyba sensu bo cykl kreatynowy zakonczy sie mniej wiecej w polowie HST, a do tego w czasie SD bez sensu "marnowac" kredke). Jezeli sie myle to prosze wyprowadzcie mnie z bledu... (ze kreatyna wywolyje tez lekki efekt anaboliczny dzieki zwiekszonej retencji wody to wiem ale czy warto tylko dla tego...?).
Ciekawy jestem jaka wogole proponujecie suplementacje przy HST ?
Mysle ze jakis antykatabolik typu glutamina zawsze jest mile widziany, do tego jakies witaminki... no wlasnie i cos jeszcze byscie dodali ?
Oczywiscie wiem ze odpowiednia diete jest nieodzowna, ale co mozna zrobic jeszcze aby zwiekszyc efektywnosc ?

"Wszystko należy robić tak prosto jak to możliwe - lecz nie prościej" A. Einstein

There are 10 kinds of people: understand binary code and do not.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Mam do Was nastepujace pytanko (jezeli bylo to sorry ale szukalem na forum i nic nie znalazlem na ten temat).
NIE WIEM GDZIE SZUKALES ALE NA PEWNO NIE U NAS W DZIALE
--------------
Czy wg Was warto stosowac kreatyne podczas cyklu HST ?
OCZYWISCIE !! ZAWSZE WARTO. O ILE WSZYSTKIE CZYNNIKI PODSTAWOWE SA SPELNIONE A TY POTZEBUJESZ SUPLEMENTACJI.
--------------
Z tego co wiem to glowna zaleta kreatyny jest to ze daje doddatkowa energie dla miesni dzieki czemu mozna intensywniej cwiczyc (wieksze ciezary/wiecej powtorzen)
NO POWIEDZMY ALE MASZ RACJE.
--------------
a tutaj chyba niewiele ten efekt nam da bo i tak dzwigamy ciezary jakie wczesniej obliczylismy (obliczanie maksow na kreatynie nie ma chyba sensu bo cykl kreatynowy zakonczy sie mniej wiecej w polowie HST, a do tego w czasie SD bez sensu "marnowac" kredke). Jezeli sie myle to prosze wyprowadzcie mnie z bledu...
TAK MYSLISZ SIE. MOZESZ KREATYNE STOSOWAC PODCZAS HST I NAWET POLECAM CI JA W TYM WYPADKU NIE DZIALA ONA TYLKO W TEN SPOSONB O KTORYM MOWISZ (WIEKSZA SILA/WIECEJ POWTORXZEN /WIECEJ CIEZRAOW) ALE JEJ DZIALANIE JEST BARDZIJE ZLOZONE I BARDZO POMAGA W ROZBUDOWIE UMIESNIENIA.
--------------
(ze kreatyna wywolyje tez lekki efekt anaboliczny dzieki zwiekszonej retencji wody to wiem ale czy warto tylko dla tego...?).
NIE !! AKURAT TUTAJ SIE MYLISZ...KREATYNA DAJE CI O WIELE WIECEJ NIZ TYLKO RETENCJE WODY O KTOREJ MOWISZ ... POSZUKAJ INFO NA JEJ TEMAT DOKLADNEGO.
--------------
Ciekawy jestem jaka wogole proponujecie suplementacje przy HST ?
JESLI WSZYSTKO JEST SPELNIONE A TY MASZ FUNDUSZE I CHECI PROPONOWALBYM:
KREATYNE W SPOSOB CIAGLY, IZOLAT/HYDROLIZAT/KONCENTRAT SERWATKI PR5ZED TRENINGIEM, HMB(OK.3G/DZIEN) I PODSTAWE CZYLI MUTLTIWITAMINE. TAKZE WSZELKIEGO RDOZAJU DSODATKU TYPU ZMA ROWNIEZ SA MILE WIDZIANE.
ALE NAJPIERW DIETA.
--------------
Mysle ze jakis antykatabolik typu glutamina zawsze jest mile widziany,
TUTAJ BYM SIE SPIERAL. NIE WYDAWALBYM PIENIEDZY NA TEN SUPLEMENT AWOLALBYM ZAKUPIC WUEKSZE OPAKOWANIE KREATYNY KTRIRE STARCZY MI NA DLUZEJ.
--------------
do tego jakies witaminki...
WITAMINKI ZAWSZE BYM DODAL - MULTIWITAMINE.
--------------
no wlasnie i cos jeszcze byscie dodali ?
ODP WYZEJ.
--------------
Oczywiscie wiem ze odpowiednia diete jest nieodzowna, ale co mozna zrobic jeszcze aby zwiekszyc efektywnosc ?
ODP WYZEJ.

OPROCZ TEGO PROPONUJEMY TUTAJ CIAGLA SUPLEMENTACJE KREATYNA W ILOSCI 0,03g/KG WAGI CIALA - DLA SPOKOJU DUCHA OK.4G. TAK IWEC NIE MARTW SIE O TO ZE "CYKL" CI SIE KONCZY W POLOWIE TRWANIA HST ...
POCZYTAJ W DZIALE. ZAPRASZAM.


Zwyrol niestetuy nie moge !!! Mam cos z systemem i niestety ale ni emoge wchodzic na wiekszosc postow w AD - jest ich tylko kilka w tym ten... musisz poczekac az uporam sie z tym problemem - a moze Ty cos ppomozesz :
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114673


Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Sorry Kanar , niestety na Win2000pro zupełnie się nie znam więc nie mogę Ci pomóc... na Twoim miejscu robiłbym chyba reinstalkę systemu


I jeszcze 2 pytania co do HST
1)Skończyłem właśnie cykl 15-tek. Nogi robiłem najpierw, potem cycki, plecy , barki, kaptury, łapy i brzuch. Zastanawiam się czy mógłbym nogi dać na koniec treningu?? Nie są one moim priorytetem(najbardziej rozbudowana część ciała), a poza tym po przysiadach i martwym jestem strasznie zmęczony już na samym początku treningu.Co o tym sądzicie?

2)Na jednej z amerykańskich stron o HST wyczytałem, że można wykonywać serie na antagonistyczne partie na przemian - tzn. np. najpierw 1 seria na klatke, potem 1 seria na plecy , potem znowu jedna seria na klatkę i potem 1 seria na plecy. Co Wy na to?

Pozdrawiam

skaży niet katabolism!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
1. ok - bezproblemowo mozesz wykonac je na koncu treningu. Pamietaj jednak aby uwzglednic to ze na koncu juz mozesz nie miec sily aby wykonac zalozona ilosc serii z danym ciezarem (powinno byc ok ale uprzedzam tylko )

2. oczywiscie - nawet polecamy tutaj taka metode.

Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Kanarek.mafii.hardcor.suple.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15927
Witam. Mam pytanie:

Cały cykl HST trwa 8 tygodni. Czy można zastosować cykl czterotygodniowy (trzy treningi w tygodniu)do kazdego zakresu powtórzeń(15,10 5,5) robiąc jednoczesnie większe skoki ciężaru, czy lepiej trzymać się zasady 5% ?. Ostatni mikrocykl bez fazy negatywnej. Np:

1 tydz 15 powt : 45 52,5 60
2 tydz 10 powt : 50 57,5 65
3 tydz 5 powt : 57,5 65 72,5
4 tydz 5 powt : 72,5 72,5 72,5

pozdrawiam

tazoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
oczywisie ze mozna wykonywac
jest to swietne rozwiazanie np wtedy gdy mamy w perspektywie urlop i malo czasu
jest to troche ryzykowne jako staly element HST - jakos nie kojarzy mi sie ktos kto tak robil - ale jesli SD bedzie odpowiedznio krotsze (7 dni) ze wzgledu na to ze spedzasz mniej czasu na duzych ciezarach - nastepuje mniejsza adaptacja
bedzie to ciekawy eksperyment jelsi sie go podejmiesz w dluzszym czasie

Your body does not like your idea being lean and big-unfortunately

Alternatywna Droga-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
************************************************
mniej bledow, koniec z marnowaniem $-prywatna pomoc-prosze o maila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maślanka i Laktoza?

Następny temat

Technika Super Slow

WHEY premium