SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plany użytkowników + teoria

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Program wydaje sie w porzadku
jak sprawdzic podciaganie ??
hmm nie rozumiem pytania - jak inne grupy miensiowe w testach

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
jak sprawdzic podciaganie ??
hmm nie rozumiem pytania - jak inne grupy miensiowe w testach

Tak, tylko ze tu za bardzo nie ma ciezaru, bo operuje waga swego ciala. Czyli jesli zrobie np 18 powt, to mam sobie do pasa dolozyc czy co ?

A w ogole w ferworze walki z planem zapomnialem o lydkach i przedramieniu, a no i brzuchu :P
Wiem ze lydki dobrze reaguja na wieksza ilosc powt (tak samo jak i przedramie), wiec moze zamiast 15-10... zrobic w wiekszym przedziale? np 25-20-15-10?
Brzuch metoda nie HST, a przedramie tak jak lydki.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tak, tylko ze tu za bardzo nie ma ciezaru, bo operuje waga swego ciala. Czyli jesli zrobie np 18 powt, to mam sobie do pasa dolozyc czy co ?

TAJK DOKLADNIE JESLI NIE BEDZIESZ DOKLADAL CIEZARU TO NIE BEDZIESZ ROBIL HST DLA TYCH CWICZEN

Wiem ze lydki dobrze reaguja na wieksza ilosc powt (tak samo jak i przedramie), wiec moze zamiast 15-10... zrobic w wiekszym przedziale? np 25-20-15-10?

LUB 20-15-10-10
DOWOLNIE SADZE ZE 25 RM MAX TO ZBYT MALE OBCIAZNEI
Z DRUGIEJ STRONY JESLI DAWNO NIE CWICZYLES TO MOZE TEN CIEZAR BYC DOBRY

Brzuch metoda nie HST

OSTATNIO SIE PRZEKOLNALEM DO POLACZNENIA BRZUCH - HST
PRZY WYZSZYM POZIOMIE TLUSZCZU WIDAC BRZUCH
ALE TEZ ROBIE O JEDNE SKOK W TYL W STOSUNKU DO RESZTY (JAK LYDKI)

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tak, tylko ze tu za bardzo nie ma ciezaru, bo operuje waga swego ciala. Czyli jesli zrobie np 18 powt, to mam sobie do pasa dolozyc czy co ?

TAJK DOKLADNIE JESLI NIE BEDZIESZ DOKLADAL CIEZARU TO NIE BEDZIESZ ROBIL HST DLA TYCH CWICZEN

>hm, nie zrozumielismy sie. Jesli zrobie np 18 powt, to mam dolozyc ciezar zeby bylo tylko 15. Tylko ze jak potem dojsc do tego ciezaru w 6 krokach? Przeciesz sobie ciezaru ciala nie odejme :P A moze ja zle rozumiem? :/

Wiem ze lydki dobrze reaguja na wieksza ilosc powt (tak samo jak i przedramie), wiec moze zamiast 15-10... zrobic w wiekszym przedziale? np 25-20-15-10?

LUB 20-15-10-10
DOWOLNIE SADZE ZE 25 RM MAX TO ZBYT MALE OBCIAZNEI
Z DRUGIEJ STRONY JESLI DAWNO NIE CWICZYLES TO MOZE TEN CIEZAR BYC DOBRY

>ja cwicze caly czas, od ponad 2,5 roku bez przerw (nie liczac regeneracjim choroby itp). Mimo to sprobuje zaczac od 25, bo wiem ze dobrze reaguje na tyle powt.


Brzuch metoda nie HST

OSTATNIO SIE PRZEKOLNALEM DO POLACZNENIA BRZUCH - HST
PRZY WYZSZYM POZIOMIE TLUSZCZU WIDAC BRZUCH

>w takim razie ja tez sprobuje ;)

ALE TEZ ROBIE O JEDNE SKOK W TYL W STOSUNKU DO RESZTY (JAK LYDKI)

>moze troche to jasniej napisac bo nie rozumiem? ;/

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i przysiady i martwy ciag w sumie 4 serie na prostowniki grzbietu ...moze zamienisz mc (chociaz jedna serie) na uginanie ud ?

do podcoiagania rowniez dodajesz ciezaru - z jako podsatwe przyjmujesz wage swojego ciala

lydki, przedramiona rowniez robilem 20,15,10,5

co do brzucha - w tej chwili jestam na etapie robienia go metoda HST ale na razie nie widze znaczacej poprawy (bo jaks jest oczywiscie) ale wiem ze dam rade zreszta to dopiero polowa cyklu



Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
"i przysiady i martwy ciag w sumie 4 serie na prostowniki grzbietu ...moze zamienisz mc (chociaz jedna serie) na uginanie ud ?"
Tak zrobie.

"do podcoiagania rowniez dodajesz ciezaru - z jako podsatwe przyjmujesz wage swojego ciala"
ehh, nie rozumiemy sie. Jesli z moim ciezarem ciala zrobie 15 powtorzen, to jak mam dojsc do tego ciezaru w 6 krokach? Przeciesz nie odejme sobie masy ciala. Chyba ze nie bede tego liczyl, tylko w 6 krokach bede dodawal po 2,5 kg i z pomoca bede wykonywal zalozona liczbe powt? Chyba jasno to napisalem :P

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a przegladales to ?
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89008 


Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205


Witam :D
poczytalem troche art. o HST, troche wypowiedzi na forum... pomeczylem sie i splodzilem rozpiske HST dla siebie... - wklejam tabelke na pierwssze 2 tyg. cyklu (15)

i teraz moje kilka pytan:

1. jako ze na silowni nie dysponuje az tak zroznicowanym obciazeniem, pozwolilem sobie przy niektorych cwiczeniach nie zwiekszac ciezaru z treningu na trening... np. Kaptury: 18,18,21,21,24,27... czy moze to tak zosatc czy macie moze na to jakas rade?

2. Czy po skonczeniu "15stki", nalezy przy "10tkach" zmienic cwiczenia (np. wyciskanie na plaskiej na skos) czy caly cykl jedziemy to samo?

3. wogole to prosze o jakiekolwiek wskazowki, sugestie i opinie co do wykonanej przezemnie tabelki...

z góry dzieki za pomoc



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-

..:: http://www.karol.ekwador.prv.pl::..
..::: (E) http://www.ekwador.com.pl (E) :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
witam

ja tylko na chwilke - tak wiec samego treningu na razie nie ocenie - zrobie to jak tylko bede mial chwilke jesli sie nie obrazisz

tak wiec :

1. jako ze na silowni nie dysponuje az tak zroznicowanym obciazeniem, pozwolilem sobie przy niektorych cwiczeniach nie zwiekszac ciezaru z treningu na trening... np. Kaptury: 18,18,21,21,24,27... czy moze to tak zosatc czy macie moze na to jakas rade?
MOZE TAK ZOSTAC


2. Czy po skonczeniu "15stki", nalezy przy "10tkach" zmienic cwiczenia (np. wyciskanie na plaskiej na skos) czy caly cykl jedziemy to samo?
JEDZIEMY TO SAMO

3. wogole to prosze o jakiekolwiek wskazowki, sugestie i opinie co do wykonanej przezemnie tabelki...
JAK JUZ MOWILEM - ZROBIE TO POZNIEJ TROSZECZKE JAKO ZE JESTEM TYLKO PRZELOTEM
ALE ZROBIE NA PEWNO
NAPISZ MI TYLKO SWOJ DOTYCHCZASOWY EFEKTYWNY TRENING
pozdrawiam



Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 563 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14769
Więc tak chcialbym rozpocząc HST i sprawa wyglada tak :
Niedawno skonczyłem 6 tygodnowy tradycyjny trening i robie od tygodnia ACT
dziś zamiast 1 treningu ACT (jako regeneracje) sprawdziłem sobie maksy na poszczegulne cwiczenia. Chciałbym zacząc HST we wtorek i tak bym go zawsze robił co 2 dni :). Kanarek wspominał to o SD ale po takim okresie bezczynnosci mialbym straszne spadki !!!
Mój staż wynosi ok. 2 lata a z tego ostatni rok stosowałem poprawny trening cylke treningowe regeneracje itp...

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maślanka i Laktoza?

Następny temat

Technika Super Slow

WHEY premium