SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST- plany użytkowników + teoria

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
od tej pory wszystko odnosnie mojego HST przenosze
do tematu -> https://www.sfd.pl/temat154684/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
Mam pytanie.
Robie ostatnie 2 tyg cyklu. Nie robie negatywnych powtorzen tylko z maksymalnym siezarem dla piatek. Czy w tym okresie moge dokladac ciezar bo ten z wyznaczania maxow 6 tyg temu okazal sie za maly(skoczyla mi sila).
Dziewullo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
chyba powinienes , faza negatywow to troche co innego niz te poprzednie wiec normalnie sie nic nie dodaje ale w fazie negatywow jak juz nie robisz negatrywow to rob chociaz maksem czyli dodaJ ale lepiej niech sie jeszcze ktos wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dodawaj stopniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
Wlasnie przeczytalem wypowiedz Kermita i na stonie HST zeby nie dodawac ciezaru.
I z innej beczki. Wy tez tak macie, ze czesc ciezarow z kolejnych cyklow jest mniejsza niz w poprzednich?
Np. ostatnie dni wyciskania przy pietnastkach sa wieksze niz pierwsze w dziesiatkach itd..pozniej oczywiscie sa wieksze.
Skoro mam przeciazac miesnie coraz to wiekszymi ciezarami to cos tu jest nie tak.
Chyba ze ten okres pierwszych 3 dni jest wprowadzajacy do wiekszych ciezarow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
jezeli czujesz, ze siła ci cholernie skoczyła to dodaj, jezeli nie czujesz duzego niedosytu to nie dodawaj, najlepiej samemu ocenić


"Wy tez tak macie, ze czesc ciezarow z kolejnych cyklow jest mniejsza niz w poprzednich?
Np. ostatnie dni wyciskania przy pietnastkach sa wieksze niz pierwsze w dziesiatkach itd..pozniej oczywiscie sa wieksze."
-- to sie nazywa zigzak, nie przejmuj sie, ma byc tak zeby ciezar na 3 treningu był większy niz max zpo przedniego minicyklu, wczesniej ciezary moga sie pokrywać
nie powoduje to az takiej tragedi i straty dla treningu, dlatego ćwicz sobie spokojnie bez nerwów, ciesz sie miesem i zyj zdrowo.


zachecamy do ponownego skorzystania z lini lotniczych ad


Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-08-04 11:00:05

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
Szybki jestes:)
Tak duzo to mi nie skoczyla tylko myslalem ze to ma byc bardzo ciezki trening do upadku. Wiec nie zwiekszam.
Dziekuje za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jedno pytanko co do HST. Jak jest z seriami rozgrzewkowymi, robic czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
check this:
https://www.sfd.pl/temat131819/ 

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3149
A jeszcze jedno.
Zastanawia mnie taka rzecz.
Ile mozna cwiczyc HST? Zwiekszajac ciezar z cyklu na cykl w koncu dojdziemy do pewnego momentu, w ktorym juz nie bedziemy mieli sily.
Co wtedy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maślanka i Laktoza?

Następny temat

Technika Super Slow

WHEY premium