Szacuny
0
Napisanych postów
47
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
410
Buźki chyba tak Jak wysylasz wiadomosc to obok "Przeglądaj..." masz w nawiasie (buźki)
I tam sa tzn. muszisz wpisac to co jest kolo buźki to taka sie pokaże.
Szacuny
0
Napisanych postów
82
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1932
Mam pytanie: czy Kups i jego ekipa (instruktorzy) też cały czas jadą na tym co uczestnicy Selekcji? Tzn. jedzą to samo i tyle samo?? Sorry; może już ten temat był poruszany (ale tyle tych postów )
"..., która by poukładała młodego człowieka do rycerstwa dzieł".
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
191
nigdy nie widzialem zeby jedli to samo...tzn zasadniczo ani razu nie widzialem zeby cos jedli...a to dlatego ze instruktorzy tylko przychodzili gdy mielismy cos robic(marsz , cwiczenia) a tak to sie zmieniali..czyli w przerwach pewnie wcinali jakies kurczaki:)
pozdro z wrocka
Szacuny
0
Napisanych postów
870
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5447
Gochu, nikt z nas oprucz Porttera nie doczekal do tego etapu gry Ale nie wydaje mi sie zeby mieli czas na wysuszenie plecakow. Co najwyzej na przebranie butow i dalej jazda.
Szacuny
0
Napisanych postów
142
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2068
Grochu
W polowie trzeciego dnia nas calkowicie zmoczyli, znaczy tych ktorzy nie mieli zadnej folii lub reklamowki, ja na szczescie mialem i udalo mi sie uratowac spodnie, buty, trzy pary skarpet. Nie bylo czasu na zadne suszenie, tego dnia byly prawie same konkurencje wodne, tak wiec nawet nie bylo wiekszego sensu sie przebierac.
Szacuny
0
Napisanych postów
98
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
323
selekcja to ekstra sprawa, ja odpadłem 3 dnia za zgubienie numerka.
zeby przejść preselekcję wystarczy trenować codiennie pompki, brzuszki, delfinki i jakieś ćwiczenia na nogi.
żeby myśleć o dolszym etapie konieczne są biegi najlepiej z obciążeniem. Ja trenowałem w nocy sam taki trening wzmacnia psychkę