SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1219
mit20 - za TO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1219
aha, mam pare pytań:
jak była dawana woda, baniaki, czy butelki
jak z jedzeniem w innych dniach ( w 1 był suchar) trzeba było biec za autem czy tak jak ze sokiem - za cwiczenia
jak sie chłop mogł pionowo wkopac w ziemie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314


Próbuje znowu!
Pochwalić się chciałem że byłem na Combat56 strzeleckim i zdjęcie w "Komadosie" zamieścili! Ja to ta czapka po białą krechą!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1219
jestem pod wrazeniem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314


Poszło!!! Więc jeszcze jedno!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no to panowie wtorek 17 bede sledził wasze zmagania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1219
w ten wtorek o 17??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
W poniedzialek dosztalismy przed startem 2 butelki (1,5l) wody, wyudawane z samochodu, ale stojacego Wieczorem jeszcze wymienili nam jedna pusta butelke na pelna. Wsumie rano przed wydaniem kolejnej racji zywnosciowej mialem jeszcze 2/3 butelki wody i jedna pusta. Rano mozna bylo znowu wymienic 2 puste butelki na pelne. I tu mialem klopot, bo mialem tylko jedna pusta, a druga prawie pelna. Zdecydowalem sie wiec oddac tylko jedna butelke i wziac jedna. Rzucilem do smieci ta pusta i co sie okazalo?? W zamian dostalem i tak dwie pelne, wtedy dopiero mialem problem Wkoncu wypilem na poczekaniu ta prawie pelna i tez wywalilem do smieci, balem sie tylko zeby nie dostac sraczki, bo rowolegle jedlismy rybe w oleju Drugiego dnia (przynajmniej jak jeszcze bylem) tez wydawali zarcie ze stojacego samochodu. A propos panowie, czy dali wam potem cos jeszcze do jedzenia, przed "woda"? Czy reszta dnia na tej racji, ktora dostalismy rano?

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1219
co dawalido zarcia. chleb + konserwa?? (****a jak nienawidze konserw)
portter mówiłes kupsowi o tym temacie na sfd ??
czy były osoby któe próbowały kręcic wała?? np. wpadłem odtatnio na pomysł by wziasc dwa pudry do stóp tylko do jednego wsypac glukoze i podjadac to w nocy w spiworze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak w ten wtorek jest transmisja z selekcji o 17 na TVP 2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

electro
Polecane artykuły