mit20 - za TO 

Ilość wyświetleń tematu: 283848
) trzeba było biec za autem czy tak jak ze sokiem - za cwiczenia
Wieczorem jeszcze wymienili nam jedna pusta butelke na pelna. Wsumie rano przed wydaniem kolejnej racji zywnosciowej mialem jeszcze 2/3 butelki wody i jedna pusta. Rano mozna bylo znowu wymienic 2 puste butelki na pelne. I tu mialem klopot, bo mialem tylko jedna pusta, a druga prawie pelna. Zdecydowalem sie wiec oddac tylko jedna butelke i wziac jedna. Rzucilem do smieci ta pusta i co sie okazalo?? W zamian dostalem i tak dwie pelne, wtedy dopiero mialem problem
Wkoncu wypilem na poczekaniu ta prawie pelna i tez wywalilem do smieci, balem sie tylko zeby nie dostac sraczki, bo rowolegle jedlismy rybe w oleju
Drugiego dnia (przynajmniej jak jeszcze bylem) tez wydawali zarcie ze stojacego samochodu. A propos panowie, czy dali wam potem cos jeszcze do jedzenia, przed "woda"? Czy reszta dnia na tej racji, ktora dostalismy rano?"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły